امروز: سه شنبه, 01 خرداد 1397
محتوای خبر

هاشمی با طرح ادعای کسب اجازه از رهبری برای مرخصی فرزندش کار اشتباهی کرد

27 آبان 1395 کد خبر : 988616024

 

نماینده مردم فریمان در مجلس با اشاره به این که بعضی افراد ناتوانی خود را در حوزه‌های اداری و اجرایی منتسب به مقام معظم رهبری می‌کنند، گفت که هاشمی رفسنجانی با طرح ادعای کسب اجازه از رهبری برای مرخصی فرزندش کار اشتباهی کرده است.

 

به گزارش پیام دلیجان؛ سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی نماینده مردم فریمان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا» با اشاره به تکذیب ادعای هاشمی رفسنجانی مبنی بر کسب اجازه از مقام معظم رهبری برای مرخضی مهدی هاشمی از سوی دادستان تهران گفت: تنها مقامی که اجازه اظهارنظر از وضعیت یک زندانی را دارد مقام قضایی است.

 

وی افزود: با توجه به اینکه اظهارات هاشمی رفسنجانی از سوی دادستان تهران تکذیب شده است برای من هم جای تعجب دارد که این موضوع مرتبا در فضای کشور تکرا رمی‌شود.

 

قاضی‌زاده با بیان اینکه متاسفانه در کشور شاهد آن هستیم که بعضی افراد ناتوانی خود را در حوزه‌های اداری و اجرایی منتسب به مقام معظم رهبری می‌کنند، تصریح کرد: هیچگاه مقام معظم رهبری در چنین سطحی درباره آزادی یک فرد اظهار نظر نکرده‌اند و نسبت دادن این موضوع به بالاترین جایگاه فکری، اعتقادی و سیاسی کشور کار پسندیده‌ای نیست و به نظر من کار اشتباهی است.

 

نماینده مردم فریمان در مجلس گفت: مقام معظم رهبری بارها فرموده‌اند که مواضع‌شان را صریح و شفاف در تریبون رسمی اعلام می‌کنند و تاکنون به چنین موضوعاتی ورود نکرده‌اند.

 

انتهای پیام/ 
تگها: هاشمی رفسنجانی, رهبر معظم انقلاب اسلامی, مرخصی پسرش با دستور رهبر, پیام دلیجان