امروز: سه شنبه, 02 بهمن 1397
محتوای خبر

امام جمعه دلیجان : ملت ایران در ۲۲ بهمن حماسه دیگری را خلق می کند/برقراری عدالت اجتماعی یکی از آرمان های انقلاب اسلامی است

20 بهمن 1396 کد خبر : 9886110009
امام جمعه دلیجان ضمن دعوت همگان در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه گفت: مردم با بصیرت ایران امسال هم همانند سال های گذشته با حضور پرشور خودشان حماسه دیگری را رقم خواهند زد.

به گزارش پیام دلیجان؛ حجت الاسلام محمد تقی کرامتی، امام جمعه دلیجان در خطبه های این هفته نماز جمعه دلیجان ضمن دعوت همگان به تقوای الهی گفت: برقراری عدالت اجتماعی یکی از آرمان های انقلاب اسلامی است که باید مورد توجه مسئولین قرار بگیرد.

 

کرامتی با اشاره به اینکه در حال حاضر عدالت اجتماعی در برخی از موارد رعایت نمی شود اظهار کرد: همه ارکان نظام باید تلاش کنند با برداشت موارد تبعیض آمیز جامعه را به سمت عدالت اجتماعی سوق دهند.

 

وی با بیان برخی از افراط و تفریط ها در جامعه بیان کرد: باید برنامه ریزی ها به گونه ای انجام شود تا عدالت در حوزه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی فراهم شود البته نقش مردم هم در برقراری عدالت اجتماعی موثر است که باید به آن توجه داشته باشند.

 

امام جمعه دلیجان بیان کرد: قوه قضاییه با اجرای درست احکام، مجلس شورای اسلامی از طریق تصویب قانون های مناسب و دولت با مبارزه با فساد از طریق امکاناتی که در اختیار دارند می توانند در ریل گذاری عدالت اجتماعی در جامعه نقش موثری داشته باشند.

 

کرامتی اشتغال را از دغدغه دولت و اقشار مختلف مردم دانست و ادامه داد: با این روندی که دولت برای ایجاد اشتغال در نظر گرفته است امیدی به رفع مشکل بیکاری جوانان نیست.

 

وی در ادامه به برگزاری کنگره شهدای شهرستان دلیجان اشاره کرد و افزود: تاکنون تلاش های خوبی برای برگزاری کنگره شهدای شهرستان انجام شده است که جا دارد از مسئولین برگزاری تقدیر و تشکر کنیم.

 

امام جمعه دلیجان ضمن دعوت همگان در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه گفت: مردم با بصیرت ایران، امسال هم همانند سال های گذشته با حضور پرشور خودشان حماسه دیگری را رقم خواهند زد.

 

وی به توطئه های دشمنان در عرصه های مختلف اشاره ای کرد و افزود: مردم با حضور خودشان بار دیگر خط بطلانی بر همه توطئه های دشمنان خواهند کشید.

 

کرامتی با تاکید بر اینکه دشمن همواره به دنبال ناامید کردن مردم هستند خاطرنشان کرد: علیرغم تلاش دشمنان برای حضور کمرنگ مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن مردم با حضور گسترده در این مراسم بار دیگر جشن انقلاب را با شکوه خاصی برگزار می کنند.

 

انتهای پیام/
تگها: کرامتی, نمازجمعه دلیجان, پیام دلیجان, 22 بهمن ماه