امروز: سه شنبه, 02 بهمن 1397
محتوای خبر

دعوت نماینده ولی فقیه و استاندار مرکزی از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن

21 بهمن 1396 کد خبر : 9886110021

 

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار مرکزی روز شنبه با صدور بیانیه مشترکی مردم ولایتمدار استان مرکزی را به حضور گسترده در راهپیمائی یوم الله 22 بهمن دعوت کردند.

 

به گزارش پیام دلیجان؛در این بیانیه آمده است: یوم الله 22 بهمن مظهر وحدت، استقلال خواهی و آزادی طلبی ملت ایران است و در این روز حرکت در مسیر روشن انقلاب اسلامی، راه هدایتگرانه امام و شهدا و پیوستن به اقیانوس بیکران اراده و اقتدار ملی رخ داده است.

در این بیانیه عنوان شده است: در طلیعه چهلمین سال از حیات پربرکت انقلاب اسلامی به برکت باور، آگاهی، بصیرت، ایمان و شجاعت ملت بزرگ ایران اسلامی و رهبری حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، با وجود دشمنی‌ها و توطئه‌های دائمی استکبار جهانی، ایران اسلامی همچنان راه درخشان اقتدار، عزت و مسیر پرافتخار خود به سمت آرمان‌های انقلابی و آینده ای آباد و پرتلالو را استمرار می‌بخشد و ملت ایران اسلامی به ویژه جوانان با توکل بر خدا، قله های بلند افتخار را یکی پس از دیگری فتح می کنند.

در ادامه این بیانیه آمده است :ملت بصیر و آگاه ایران اسلامی با درک شرایط حساس کنونی نیک می دانند که رمز تداوم حرکت پیروزمندانه انقلاب اسلامی و راه عبور از مشکلات فراروی کشور در تمسک و تبعیت از ولایت فقیه، توجه به وحدت اسلامی و حضور هوشمندانه در صحنه‌های مورد نیاز انقلاب و بیش از پیش حفظ روحیه انقلابی و جهادی است.

بیانیه می افزاید: یوم الله 22 بهمن فرصتی حیات‌بخش برای تجدید پیمان با آرمان‌های امام و شهدا و نمایش توانمندی‌های سرشار است و مردم با حضور پر شور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن وحدت و انسجام یکپارچه خود را به رخ جهانیان کشانده و پاسخی قاطع و معنا دار را به دشمنان ایران اسلامی خواهند داد.

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار مرکزی در این بیانیه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)، از عموم مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه استان مرکزی دعوت کردند یک بار دیگر همگام و همراه با ملت سرافراز ایران اسلامی با حضور در راهپیمایی وحدت‌آفرین و دشمن‌شکن یوم‌الله 22 بهمن، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، قلب حضرت ولی عصر(عج) را شاد و دشمنان، استکبار و صهیونیسم و عمال فاسد آن ها را مأیوس کنند.

انتهای پیام /

 
تگها: دعوت نماینده ولی فقیه و استاندار مرکزی, از مردم, برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن