امروز: چهارشنبه, 03 بهمن 1397
محتوای خبر

مسئولان دلیجان از صلابت حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن می‌گویند؛ ۲۲ بهمن؛ روز همبستگی ملی و اقتدار ایرانیان

22 بهمن 1396 کد خبر : 9886110028

 

مسئولان و مردم انقلابی و شهیدپرور شهرستان دلیجان همانند سایر هم‌وطنان خود در جای‌جای ایران اسلامی با مشت‌هایی گره‌کرده، بهار سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

به گزارش پیام دلیجان؛ مسئولان و مردم انقلابی و شهیدپرور شهرستان دلیجان همانند سایر هم‌وطنان خود در جای‌جای ایران اسلامی با مشت‌هایی گره‌کرده، بهار سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

مردم و مسئولان با طی کردن مسیر مسجدجامع –چهار راه شهید عسگریان-میدان بسیج- بلوار عبد الهادی دلیجانی–خیابان امام خمینی(ره) - چهار راه فلسطین به سمت مسجد جامع دلیجان و سر دادن شعار های کوبنده جشن انقلاب را باشکوه برگزار کردند.

در ادامه سخنان تعدادی از مسئولان شهرستان دلیجان را درخصوص حضور مردم شهرستان در راهپیمایی جویا شدیم.

امام جمعه دلیجان:

ملت ایران در ۲۲ بهمن حماسه دیگری را خلق کردند

حجت الاسلام محمدتقی کرامتی، امام جمعه دلیجان ضمن تقدیر از حضور ارزشمند مردم در جشن انقلاب اسلامی گفت: مردم با بصیرت ایران، امسال هم همانند سال های گذشته با حضور پرشور خود حماسه دیگری را رقم زدند.

کرامتی به توطئه‌های دشمنان در عرصه های مختلف اشاره کرد و افزود: مردم با حضور پرشور خود بار دیگر خط بطلانی بر همه توطئه های دشمنان کشیدند.

وی با تاکید بر اینکه دشمن همواره به دنبال ناامید کردن ملت ایران است، ادامه داد: علیرغم تلاش دشمنان برای کمرنگ کردن حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اما ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی با حضور گسترده در جشن انقلاب مشتی بر دهان یاوه‌گویان و بدخواهان نظام کوبیدند.

فرماندار شهرستان دلیجان:

۲۲ بهمن؛ روز همبستگی ملی و اقتدار ایرانیان

محمد كردي، فرماندار شهرستان دلیجان گفت: ملت قدر‌شناس و فهیم ایران اسلامی در طي ۴۰ سال سپري شده از عمر پربركت انقلاب اسلامي همواره با وحدت و همدلي و صبوري و پايداري در همه صحنه ها حضور پرشوری داشته اند.

کردی اظهار کرد: حضور گرانقدر مردم شهرستان دلیجان همگام با مردم سراسر ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن، مانند گذشته موجب سربلندی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی است.

وی ادامه داد: امروز جهانیان، محو تماشای عظمت و اقتدار بي سابقه و صلابت خیره‌کننده نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران شدند.

رئیس شورای اسلامی دلیجان:

۲۲بهمن یادآور یک‌صدایی ملت در مقابل ظلم

رحمان دلاوری، رئیس شورای اسلامی دلیجان گفت: مردم غیرتمند و غیور دلیجان همگام با مردم سراسر ایران امسال پرشورتر در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پیدا کردند تا بار دیگر حمایت خود را از نظام و انقلاب اعلام کنند.

دلاوری اظهار کرد: امروز مردم با درکی بالا از شرایط موجود، با هر ایده و تفکری با حضور خود بار دیگر ثابت کردند که همواره مدافع ارزش های انقلاب هستند و از آرمان های انقلاب دفاع می کنند.

وی با تاکید بر اینکه مردم با درک حساسیت های موجود امسال با شکوه به صحنه آمدند، افزود: دشمنی که امیدوار به حضور کمرنگ مردم بود، بار دیگر مشتی محکم از سوی مردم دریافت کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر دلیجان با اشاره به اینکه مردم با حضورشان بار دیگر اتحاد و همدلی را به نمایش گذاشتند، بیان کرد: اتحاد و همدلی سپری محکم در برابر توطئه های دشمنان است.

مسئول بسیج دانشگاه پیام نور دلیجان:

راهپیمایی ۲۲ بهمن نماد وحدت ایران اسلامی

محمدصادق جعفری، مسئول بسیج دانشگاه پیام نور دلیجان ۲۲ بهمن ماه را جشن بزرگ ایران اسلامی دانست و گفت: اقشار مختلف مردم با حضور گسترده جشن ۳۹ امین فجر انقلاب را با شکوه برگزار کردند.

وی با اشاره به اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن نماد وحدت ایران اسلامی است، اظهار کرد: مردم با حضورشان این وحدت و همدلی را به اثبات رساندند.

وی با اشاره به اینکه دشمنان برای حضور کمرنگ مردم در راهپیمایی روی ۲۲ بهمن طراحی پیچیده‌ای داشت، افزود: حضور همه قشرهای جامعه در این راهپیمایی نشان داد که دشمن با تحریم و فشاراقتصادی نمی‌تواند خللی در اراده ملت ایران بیاورد.

انتهای پیام/م