امروز: یکشنبه, 25 آذر 1397
محتوای خبر

صنعت‌گر دلیجانی به عنوان مشاور استاندار یزد انتخاب شد

23 بهمن 1396 کد خبر : 9886110038

صنعت‌گر شهرستان دلیجان به عنوان مشاور استاندار در امور صنعت و آسیب شناسی استان یزد انتخاب شد.

 

به گزارش  پیام دلیجان؛ طی حکمی از سوی محمود زمانی قمی، استاندار یزد بهروز محمدی رئیس هیئت مدیره شرکت الیاف ساینا دلیجان صنعت گر شهرستان دلیجان به عنوان مشاور استاندار در امور صنعت و آسیب شناسی استان یزد انتخاب شد.

 

در بخشی از این حکم آمده است« امید است با توکل به خداوند متعال ضمن بهره گیری از حداکثر توان و پتانسیل های موجود استان به ویيه مسائل مرتبط با تولید و صنعت با هماهنگی دستگاه های ذیربط و اجرای سیاست های دولت در پیشبرد اهداف نظام موفق باشید».

 

محمدی سه سال متوالی به عنوان صادرکننده نمونه کشوری انتخاب شده و توسط وزیر صنعت مورد تقدیر قرار گرفت و مفتخر به دریافت لوح تقدیر و تندیس ویژه این مراسم شده است.

 

شرکت الیاف ساینا دلیجان، از زیرمجموعه های مجتمع کارخانجات ساینا دلیجان، یکی از بزرگترین تولید کننده های الیاف پلی استر با مواد اولیه چیپس پتروشیمی و پرک بطری های پلی اتیلن ترفتالات با تولید روزانه ۲۰۰ تن در ایران می باشد. عمده مصرف محصولات تولیدی این شرکت در صنایع ریسندگی- بافندگی تاری- پودی و کشباف، بافندگی حلقوی، صنایع بی بافت، صنایع خواب، تزئینات خانگی، فرش و موکت، ایزوگام و لایی و... است.

 

 

انتهای پیام/
تگها: صنعت‌گر دلیجانی, عنوان, مشاور, استاندار یزد, انتخاب شد, پیام دلیجان