امروز: چهارشنبه, 28 آذر 1397
محتوای خبر

امام جمعه دلیجان: راهپیمایی ۲۲ بهمن ثابت کرد ملت پای انقلاب ایستاده است/مسئولان مراقب نفوذ دشمن باشند

27 بهمن 1396 کد خبر : 9886110088

 

امام جمعه دلیجان با اشاره به حضور پرشور و شعور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: مردم در واقع پاسخ کوبنده ای به یاوه گویی‌های آمریکا و اغتشاش گران اخیر داده و ثابت کردند که همچنان پایبند نظام و انقلاب هستند.

 

به گزارش پیام دلیجان؛ حجت‌الاسلام محمدتقی کرامتی، امام جمعه دلیجان در خطبه های این هفته نماز جمعه دلیجان ضمن دعوت همگان به تقوای الهی و  قدردانی از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه گفت: ملت ایران با حضور پر شور خود در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه جشن چهل سالگی انقلاب را با شکوه خاصی برگراز کردند.

 

 

کرامتی اظهار کرد: مردم علیرغم اینکه مشکلات فراوانی در حوزه های مختلف دارند و با همه شیطنت های که دشمن علیه نظام انجام داد تا مانع این حضور مردمی شود، حماسه بزرگی را خلق کردند.

 

وی با اشاره به اینکه مردم همواره با قدرت تشخیص بالای که نسبت به مسائل مختلف دارند همواره در صحنه هستند، ادامه داد: مردم با شعور سیاسی خود جشن انقلاب را بسیار با شکوه برگزار کردند و نشان دادند که نسبت به توطئه های دشمنان آگاه هستند.

 

راهپیمایی ۲۲ بهمن ثابت کرد ملت پای انقلاب ایستاده است

 

امام جمعه دلیجان بیان کرد: مردم در واقع پاسخ کوبنده ای به یاوه گویی‌های آمریکا و اغتشاش گران اخیر دادند و نشان دادند که همچنان پایبند نظام و انقلاب هستند. 

 

وی اضافه کرد: البته این حضور مردم این پیام را به مسئولان داشت تا نسبت به حل مشکلات مردم دغدغه بیشتری داشته باشند و برای رفع مشکلات از هیچ کوششی دریغ نکنند.

 

حضرت فاطمه(س) الگوی نمونه برای بانوان امروز جامعه است

 

کرامتی در ادامه به ایام فاطمیه دوم اشاره کرد و افزود: مردم با حضور در مراسم ایام فاطمیه نسبت به شعائر دین اهتمام ویژه ای را نشان دهند.

 

امام جمعه دلیجان حضرت فاطمه(س) را الگوی نمونه بانوان امروز جامعه عنوان کرد و ادامه داد: این ایام فرصت مناسبی است تا ویژگی های این بانوی بزرگوار را برای بانوان برجسته سازی کنیم.

 

وی به وضعیت نابسامان ارز در روزهای اخیر هم اشاره کرد و افزود: این وضعیت نگرانی را بین مردم به وجود آورده است؛ این مسئله از پروژه های مبارزه با نظام است و می‌بایست مسئولان هوشیار باشند و دولت با ورود به موقع تصمیمات مناسب را اتخاذ کند.

 

بازار ارز رها شده است/مسئولان مراقب نفوذ دشمن باشند 

 

امام جمعه دلیجان با تاکید بر اینکه دولت نباید بازار ارز را رها کند، ادامه داد: این موضوع در آینده تبعات مختلفی را برای کشور به همراه خواهد داشت.

 

وی به پروژه نفوذ دشمن هم اشاره کرد و ادامه داد: مقام معظم رهبری در این خصوص بارها تذکرات لازم را داده بود ولی به دلیل اینکه این موضوع با جدیت از سوی مسئولان در نظر گرفته نشده بود شاهد پروژه های نفوذی بوده ایم.

 

وی خاطر نشان کرد: پروژه اخیر در قالب پوشش محیط زیست یکی دیگر از موضوعاتی است که اخیر مطرح شده ،که از این طریق قصد داشتند موضوعات موشکی کشور را به سازمان های جاسوسی اعلام کنند این موضوعات نشان می دهد که مسئولان باید دقت بیشتری در خصوص پروژه نفوذ دشمنان داشته باشند.

 

انتهای پیام/
تگها: نمازجمعه دلیجان, کرامتی, پیام دلیجان, 22 بهمن ماه, نفوذ در ایران رخ داده است