امروز: یکشنبه, 05 فروردین 1397
محتوای خبر

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس: مدیریت بحران کشور باید بازنگری شود/چه کسی پاسخ‌گوی مردم خواهد بود؟

1 اسفند 1396 کد خبر : 9886110131
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس گفت: مدیریت بحران کشور باید مورد بازنگری قرار گیرد.

 

به گزارش پیام دلیجان؛حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک، اظهار داشت: اگر در کشورهای دیگر حادثه‌ای رخ بدهد مسئولان ردیف شده و تقاضای استعفا می‌کنند، اما در کشور ما بعضی از افراد نمی‌خواهند عذرخواهی کنند.

وی با اشاره به پیدا شدن لاشه هواپیمای تهران ـ یاسوج بعد از چند روز بیان کرد: این هواپیما چند سال زمین‌گیر بوده است و باید دید آیا تست‌های لازم برای پرواز آن انجام‌شده است یا خیر.
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: اگر این هواپیما از آمادگی لازم برخوردار نبوده نباید وارد سیستم و ناوگان هوایی کشور می‌شد.
سلیمی تصریح کرد: طی ماه‌های گذشته حوادث ناگواری در کشور رخ‌داده است و چه کسی باید پاسخگوی مردم بوده و از آنها عذرخواهی کند.
به گفته وی مدیر شجاع فردی است که جرأت عذرخواهی کردن داشته باشد اما برخی مدیران ما شجاعت عذرخواهی کردن ندارند، این در حالی است که در دیگر کشورهای جهان مدیران به‌راحتی عذرخواهی می‌کنند.
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: باید در مدیریت بحران کشور مانند سایر کشورهای جهان کمیته حقیقت‌یاب تشکیل شود.
سلیمی اضافه کرد: مدیران باید جواب قانع‌کننده‌ای را به مردم داده و از آنها عذرخواهی کنند چراکه امروزه ذهن و عواطف مردم درگیر و جریحه‌دار شده است.
وی اظهار داشت: مدیریت بحران کشور باید بازنگری شده و ضروری است مسئولان کمک کنند تا مدیریت بحران از فضای کنونی خارج شود.
انتهای پیام/




تگها: نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس, مدیریت بحران کشور, بازنگری شود