امروز: چهارشنبه, 04 اردیبهشت 1398
محتوای خبر

امام جمعه دلیجان: قوه قضائیه با جنایت تروریستی خیابان پاسداران قاطعانه برخورد کند

4 اسفند 1396 کد خبر : 9886110167

 

امام جمعه دلیجان ضمن محکوم کردن هر گونه اغتشاش و آشوب در کشور گفت: مردم از مسئولان به ویژه مسئولان دستگاه قضایی انتظار دارند تا برخورد قاطعی را با عاملان اصلی این حوادث داشته باشند.

 

به گزارش پیام دلیجان؛ حجت‌الاسلام محمدتقی کرامتی، امام جمعه دلیجان در خطبه های این هفته نماز جمعه دلیجان ضمن دعوت همگان به تقوای الهی به تاثیر لقمه حرام در زندگی انسان پرداخت و گفت: لقمه حرام آثار سوء بسیاری دارد و باعث می شود که انسان از خداوند و معنویات فاصله بگیرد. 

 

 

 

کرامتی با اشاره به اینکه لقمه حرام بر قلب و دل انسان ها تاثیر می گذارد، اظهار کرد: غذای حرام دین، ایمان و شخصیت انسان را بر باد می‎دهد، در آموزه‌های اسلامی تأکید فراوانی بر دوری کردن از لقمه حرام شده است.

 

وی در ادامه به حادثه سقوط هواپیمایی مسافربری تهران یاسوج اشاره کرد و افزود: این حادثه ناگوار ملت ایران را داغدار کرد.

 

امام جمعه دلیجان با تاکید بر اینکه دولت و قوه قضائیه باید با جدیت موضوع را بررسی و علت را جویا شوند، ادامه داد: باید مشخص شود که علت این حادثه چه بوده است؟ تا در آینده با حوادث مشابه دچار نشویم.

 

کرامتی با اشاره به حوادث اخیر خیابان پاسداران تهران بیان کرد: متأسفانه در این حادثه دو نفر از نیروهای بسیجی و سه نفر از عوامل نیروی انتظامی به شهادت رسیدند.

 

وی ضمن محکوم کردن هرگونه اغتشاش و آشوب در کشور ادامه داد: مردم از مسئولان به ویژه مسئولان دستگاه قضایی انتظار دارند تا برخورد قاطعی را با عاملان اصلی این حوادث داشته باشند.

 

امام جمعه دلیجان با تاکید بر اینکه امنیت، مساله‌ای نیست که بتوان به سادگی از آن گذشت، اضافه کرد: ان‌شاالله شاهد مجازات قاطعانه این حریم شکنان خواهیم بود.

 

انتهای پیام/
تگها: امام جمعه دلیجان, قوه قضائیه, جنایت تروریستی خیابان پاسداران, قاطعانه برخورد کند, پیام دلیجان