امروز: چهارشنبه, 04 اردیبهشت 1398
محتوای خبر

9 اسفندماه؛ یادواره شهدای دانشجو و طلبه شهرستان دلیجان برگزار می شود

5 اسفند 1396 کد خبر : 9886110175دبیر یادواره شهدای دانشجو شهرستان دلیجان گفت: بيست و يكيمن يادواره شهداي حوزه ، دانشگاه و 5شهيد گمنام مدفون در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق 9 اسفند برگزار می شود.


مهدی شریفی دبیر یادواره شهدای دانشجو شهرستان دلیجان در گفتگو با پیام دلیجان؛ گفت: بيست و يكيمن يادواره شهداي حوزه ، دانشگاه و 5شهيد گمنام مدفون در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق 9 اسفند در تالار علامه نراقی دانشگاه آزاد اسلامی نراق برگزار می شود.

 


 شریفی با اشاره به اینکه برنامه ریزی های لازم برای برگزاری هر چه باشکوه برگزار شدن این یادواره شهدا اندیشیده شده است اظهار کرد: برنامه های امسال یادواره در یک دوره 4 ماهه به همت دانشجویان دانشگاههای شهرستان در حال شکل گیری و برگزاری است.


وی اضافه کرد: مراسم قرائت زیارت عاشورا و کرسی آزاد اندیشی از برنامه های جانبی این یادواره خواهد بود.


دبیر یادواره شهدای دانشجو شهرستان دلیجان گفت: قبل از برگزاری یادواره شهدا برنامه ها و مسابقات فرهنگی ، هنری ورزشی متعددی در بین دانشجویان شهرستان در حال برگزاری است و هدف امسال این است که یادواره شهدا دانشجو و طلبه با هم برگزار شود.


شریفی با تاکید بر لزوم شناسایی شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان بیان کرد: سربلندی و اقتدار میهن ایران اسلامی و توسعه و آبادانی امروز جمهوری اسلامی و پیشرفت در عرصه‌های مختلف علمی و فناوری مدیون جان‌فشانی و رشادت رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس است.


وی خاطرنشان کرد: برنامه های اردویی ، سرکشی به خانواده شهدا و ایثارگران بخصوص مدافعان حرم را در الویت کاری بسیج دانشجویی ناحیه دلیجان است.

انتهای پیام/
تگها: یادواره شهدای دانشجو و طلبه شهرستان دلیجان, یادواره شهدای دانشجو و طلبه, شهرستان دلیجان