امروز: سه شنبه, 29 مرداد 1398
محتوای خبر

وقتی قحط الرجال باشد؛ دستگاه‌های اجرایی دلیجان و محلات با مدیریت مشترک/پاسخگویی به ارباب رجوع در حد شعار

7 اسفند 1396 کد خبر : 9886110206

 رئیس شورای اسلامی شهر دلیجان گفت: وجود مدیران مشترک برای برخی از دستگاه های اجرایی در شهرستان‌های محلات و دلیجان یکی از معضلات شهرستان است.                   

 

 رحمان دلاوری، رئیس شورای اسلامی شهر دلیجان در گفتگو با پیام دلیجان؛ حضور برخی مدیران شهرستان دلیجان در پست‌های مدیریتی دستگاه‌های اجرایی شهرستان محلات را یکی از معضلات گریبانگیر این دلیجان در سال‌های اخیر عنوان کرد و گفت: برخی مدیران دلیجان مدیریت برخی از دستگاه های اجرایی را همزمان در دو شهرستان دلیجان و محلات بر عهده دارند.

 

دلاوری اظهار کرد: از مهمترین دستگاه‌هایی که هم اکنون مدیریت مشترک دارند، می توان به فرمانداری، محیط زیست و منابع آ‌ب‌های زیر زمینی اشاره کرد.

 

وی با تاکید بر اینکه اکثر دستگاه های دارای مدیریت مشترک از جمله دستگاه های مهم و حساس هستند، افزود: به هر حال هر دستگاهی در شهرستان به سهم خود وظایفی را بر عهده دارد و اگر بخواهیم انرژی و توان یک مدیر را به این شکل بکارگیری کنیم، شایسته مردم منطقه نیست.

 

رئیس شورای اسلامی شهر دلیجان با تاکید بر اینکه شهرستان‌های محلات و دلیجان جزو شهرستان های موفق هستند که از ظرفیت‌ها و توانایی‌های مختلف برخوردارند، گفت: اینگونه مدیریت در شهرستان تبعات خوبی را در آینده برای شهرستان به همراه نخواهد داشت و مشکلاتی را در حوزه های مختلف به وجود می‌آورد.

 

دلاوری اضافه کرد: برای پیگیری این موضوع بارها با استانداران مختلف استان مرکزی مکاتبات فراوانی را انجام داده ایم که تاکنون نتیجه بخش نبوده است.

 

وی با تاکید بر اینکه وجود مدیران مشترک در محلات و دلیجان باعث شده تا بسیاری از جلسات مهم در شهرستان برگزار نشود، اظهار کرد: در بسیاری از موارد مشکلات ارباب رجوع نشده باقی مانده و این بر خلاف شعار دولت مبنی بر تکریم ارباب رجوع است.

 

رئیس شورای اسلامی شهر دلیجان خاطرنشان کرد: برگزاری جلسات کمیته تطبیق یکی از کمیته های مهم بوده که از مدت‌ها قبل به دلیل وجود همین مشکل در شهرستان برگزار نشده است.

دلیجان از توابع استان مرکزی نیز در منتهی الیه جنوب شرقی این استان قرار دارد و فاصله آن تا شهر اراک ۱۴۵ کیلومتر است.

 

این شهرستان از شمال به استان قم، از جنوب به شهر شاهین شهر استان اصفهان، از شرق به شهرستان کاشان و از غرب به شهرستان محلات محدود است. 

 

شهرستان دلیجان دارای یک بخش مرکزی، ۲ شهر دلیجان و نراق، چهار دهستان و ۱۰۰ آبادی دارای سَکنه است. 

انتهای پیام/
تگها: وقتی, قحط الرجال, باشد, دستگاه‌های اجرایی, دلیجان و محلات, بمدیریت مشترک, پاسخگویی, ارباب رجوع, در حد شعار, پیام