امروز: سه شنبه, 01 بهمن 1398
محتوای خبر

رئیس شورای اسلامی دلیجان عنوان کرد: واگذاری‌ غیرقانونی انبار ذخیره به فروشگاه «رفاه» با حمایت فرماندار دلیجان

14 اسفند 1396 کد خبر : 9886110291

 

 رئیس شورای اسلامی دلیجان گفت: سالن انبار ذخیره آرد شهرستان دلیجان در روزهای اخیر بدون انجام تشریفات و تغییر کاربری با موافقت فرماندار به فروشگاه «رفاه» واگذار شده است. 

 

 

رحمان دلاوری، رئیس شورای اسلامی دلیجان در گفتگو با پیام دلیجان؛ درخصوص واگذاری سالن انبار ذخیره آرد شهرستان بدون تغییر کاربری به فروشگاه رفاه در این شهر گفت: سالنی که در سال‌های گذشته به عنوان انبار ذخیره آرد در شهرستان دلیجان راه‌اندازی شده بود در روزهای اخیر بدون انجام تشریفات به فروشگاه رفاه واگذار شده که این موضوع نارضایتی مردم شهرستان را به همراه داشته است.

 

دلاوری اظهار کرد: این سالن چند سال بلا استفاده بود، ۱۰ سال نیز در اختیار ورزشکاران دلیجان به خصوص کشتی‌گیران این شهرستان بود تا اینکه فرماندار دلیجان چند روز پیش به اجبار سالن را از ورزشکاران و کشتی‌گیران شهرستان گرفت و طی قراردادی بدون تغییر کاربری این سالن را به فروشگاه رفاه واگذار کرد.

 

رئیس شورای اسلامی دلیجان با تاکید بر اینکه هرگونه ساخت و ساز و کار مرمت در شهر باید با مجوز شهرداری انجام شود، افزود: تغییر کاربری این سالن بدون دریافت مجوز از شهرداری در حال انجام است و علیرغم اینکه اخطارهایی از سوی شهرداری برای این سالن داده شده ولی به دلیل حمایت‌های فرمانداری از این طرح صاحبان فعلی همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

 

دلاوری اضافه کرد: تغییر و تعمیرات غیرقانونی این فروشگاه ضمن برهم زدن فضای شهری، باعث نارضایتی مردم از بی‌قانونی فرمانداری به عنوان یکی از مجریان قانون شده است.

 

وی یادآور شد: اگر مسئولان ارشد شهرستان به واسطه مسئولیت خود بخواهند هر کاری را انجام دهند، به طور قطع سبب ایجاد فساد و بی‌قانونی می‌شوند و ریشه بسیاری از فسادها از این امور نشأت می‌گیرد.

 

رئیس شورای اسلامی دلیجان خاطرنشان کرد: علیرغم پیگیری‌های فراوان شهرداری برای توقف غیرقانونی فعالیت صاحبان فروشگاه رفاه دلیجان با مسئولان مختلف استان و شهرستان تاکنون موفقیتی به دست نیامده است.

 

 
تگها: رئیس شورای اسلامی دلیجان, واگذاری‌ غیرقانونی انبار ذخیره, فروشگاه «رفاه», حمایت فرماندار دلیجان