امروز: جمعه, 03 خرداد 1398
محتوای خبر

رئیس اداره بنیاد شهید دلیجان: شهدا بهترين معلم بصيرت هستند

16 اسفند 1396 کد خبر : 9886110318


رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران دلیجان گفت: شهدا بهترين معلم بصيرت هستند و ما بايد بتوانيم با استفاده از بصيرت شهدا راه درست را تشخيص دهيم.

به گزارش پیام دلیجان، بهرام آشنا رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران دلیجان اظهار کرد: شهدا به‌ شکست فکر نمی‌کردند، بلکه به فکر تکلیف خود بودند، این عزیزان برای ما بهترین معلم بصیرت هستند و ما باید بتوانیم با استفاده از بصیرت شهدا راه درست را تشخیص دهیم.

وی تصریح کرد: طرح سپاس از خانواده‌های شهدا در راستای ترویج فرهنگ ایثار است که طی سال جاری ۳۱ دیدار با همسر و فرزندان شهدا، ۱۷۴ مورد دیدار با والدین شهدا و 55 دیدار با جانبازان در قالب این طرح در دلیجان صورت گرفته است.

به گفته وی هدف از اجرای طرح سپاس تقدیر و تجلیل از خانواده‌های شهدا و ایثارگران و زنده نگه داشتن ایثارگری و رشادت‌های شهدا است.

رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران دلیجان  بیان کرد: در سال جاری همچنین 19 یادواره شهید با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در روستاهای خاوه، سینقان، رباط ترک، راوه و...برگزار  شده است.

آشنا افزود: سه باب حسینیه در این شهرستان در طول سال به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از طریق برگزاری یادواره‌های شهدا می‌پردازد.

وی با اشاره به برنامه‌های سالروز بنیاد شهید و ایثارگران گفت: دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران، عطرافشانی و گلباران قبور مطهر، برگزاری مراسم زیارت عاشورا در گلزار شهدا با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران و کارمندان دولت، تجلیل از فرزندان شهدا مشاغل در ادارات  دولتی شهرستان، برگزاری مسابقه ورزشی در شهرستان به نام شهدا، اهدای خون توسط کارمندان بنیاد شهید و... بخشی از برنامه‌های پیش‌بینی شده است.
فارس
انتهای پیام/
تگها: رئیس اداره بنیاد شهید دلیجان, شهدا, بهترين معلم بصيرت