امروز: سه شنبه, 01 بهمن 1398
محتوای خبر

امام جمعه دلیجان: وزیر خارجه فرانسه با دست خالی تهران را ترک کرد/حضرت زهرا (س)؛ الگوی کامل بانوان جامعه

18 اسفند 1396 کد خبر : 9886110326

 

امام جمعه دلیجان به سفر وزیر امور خارجه به تهران اشاره کرد و گفت: وزیر امور خارجه فرانسه با برنامه ریزی از پیش تعیین شده و به منظور گرفتن امتیازهای به ایران سفر کرده بود که با هوشیاری مسئولان با دست خالی ایران را ترک کرد.

 

به گزارش  پیام دلیجان؛ حجت الاسلام محمدتقی کرامتی، امام جمعه دلیجان در خطبه های این هفته نماز عبادی سیاسی جمعه دلیجان با اشاره به سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن و مادر گفت: حضرت فاطمه (س) در دوران کوتاه عمر خود با تربیت فرزندان شایسته زندگی موفقی داشتند.

 

حضرت زهرا (س)؛ الگوی کامل بانوان جامعه

 

کرامتی حضرت زهرا(س) را الگویی شایسته برای بانوان و آحاد مردم جامعه دانست و اظهار کرد: بانوان جامعه با الگوگیری از این بانوی بزرگوار در همه عرصه ها به جایگاه واقعی خودشان در جامعه دست پیدا خواهند کرد.

 

وی به ولایت‌مداری، عفاف و حجاب حضرت فاطمه (س) اشاره کرد و افزود: این ویژگی حضرت زهرا(س) باید امروز در بین مردم جامعه نهادینه شود تا بتوان روز به روز شاهد رشد بیش از پیش معنوی در جامعه باشیم.

 

امام جمعه دلیجان با تاکید بر اینکه تمام خصوصیت ها و ویژگی های حضرت زهرا(س) بهترین الگو بانوان است، اظهار کرد: آحاد جامعه با الگوگیری از این بانوی بزرگوار می تواند بسیاری از مشکلاتی را که گریبان گر جامعه شده را برطرف کنند.

 

نیازمندان را فراموش نکنیم

 

کرامتی در ادامه به هفته احسان و نیکو کاری هم اشاره کرد و ادامه داد: در این ایام که همه به فکر خرید هستند، نیازمندان را فراموش نکنیم و برای اینکه همه سال جدید را آغاز کنند لازم است همه به فکر همدیگر باشند.

 

وی به اهمیت کاشت درخت و نگهداری از آن تاکید کرد و گفت: در این ایام که فصل کاشت درخت است لازم است همه مردم در کاشت درخت مشارکت داشته باشند تا بتوانیم بخشی از مشکلات آلایندگی را از این طریق رفع کنیم.

 

وزیر خارجه فرانسه با دست خالی تهران را ترک کرد

 

امام جمعه دلیجان به سفر وزیر امور خارجه به تهران هم اشاره و خاطرنشان کرد: وزیر خارجه فرانسه با برنامه ریزی از پیش تعیین شده  و به منظور گرفتن امتیاز به ایران سفر کرده بود که با هوشیاری مسئولان با دست خالی ایران را ترک کرد.

 

انتهای پیام/
تگها: امام جمعه دلیجان, وزیر خارجه فرانسه, دست خالی, تهران, ترک کرد, حضرت زهرا (س), الگوی کامل بانوان جامعه