امروز: چهارشنبه, 03 بهمن 1397
محتوای خبر

عضو کمیسیون و آموزش و تحقیقات مجلس: ارائه مکمل طرح «اعاده اموال نامشروع مسئولان» بعد از تعطیلات

21 اسفند 1396 کد خبر : 9886110348

عضو کمیسیون و آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به طرح «اعاده اموال نامشروع مسئولان» گفت: این طرح نیاز به تکمیل دارد که سال آینده و پس از تعطیلات نوروزی با ارائه طرح مکمل آن را تکمیل خواهیم کرد.

 

به گزارش پیام دلیجان؛ حجت الاسلام علیرضا سلیمی، عضو کمیسیون و آموزش و تحقیقات مجلس و نماینده مردم محلات و دلیجان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار صبح محلات گفت: در طرح «اعاده اموال نامشروع مسئولان» تلاش می‌کنیم با کسی که مسئولیت را به جای اینکه وسیله‌ای برای خدمت به مردم قرار دهد، طعمه‌ای برای خود قرار داده برخورد کنیم.

 

وی ادامه با بیان اینکه برخورد با مسئولین متخلف باید سخت تر از برخودد با افراد عادی باشد، گفت: این طرح نیاز به تکمیل دارد که سال آینده و پس از تعطیلات نوروزی با ارائه طرح مکمل آن را تکمیل خواهیم کرد.

 

سلیمی همچنین با اشاره به برخی از برخوردهای شدید با تخلفات مالی مقامات در دیگر کشورهای جهان گفت: متاسفانه برخی از مسئولین در هنگام تصدی مسئولیت با استفاده از اطلاعات اداری، اموالی را کسب کرده اند که در طرح مکمل باید با چنین افرادی برخورد شود.

 

این نماینده امضا کننده طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین خاطرنشان کرد: در طرح مکمل به موضوع تحصیل و کسب مدارک علمی مسئولین همزمان با مسئولیت خواهیم پرداخت و قطعا دریافت حقوق با مدارک کسب شده در هنگام تحصیل مسئولین جای سوال دارد.

 

انتهای پیام/




تگها: عضو کمیسیون و آموزش و تحقیقات مجلس: ارائه مکمل طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان, بعد از تعطیلات, پیام دلیجان