امروز: سه شنبه, 01 بهمن 1398
محتوای خبر

با حضور رئیس جمعیت هلال احمر کشور: طرح نوروزی جمعیت هلال احمر کشور از شهرستان دلیجان کلید می خورد

23 اسفند 1396 کد خبر : 9886110354

 

رئیس جمعیت هلال احمر دلیجان گفت: طرح نوروزی جمعیت هلال احمر کشور با حضور رئیس جمعیت هلال احمر کشور 25 اسفندماه از شهرستان دلیجان کلید می خورد.

 

حمید رضا اشرفی رئیس جمعیت هلال احمر دلیجان در گفتگو با پیام دلیجان گفت:  امسال افتتاح رسمی طرح های ملی امداد و نجات و ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی از شهرستان دلیجان توسط پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران  و سایر مسئولین کشوری و استانی و همزمان در سراسر کشور آغاز خواهد شد.

 

اشرافی اظهار کرد: همه ساله جمعیت هلال احمر با طرح های امداد و نجات جاده ای و ایمنی و سلامت در ایام نوروز همراه و حامی هموطنان است که با حضور داوطلبانه اعضای خود نشاط و شادابی بیشتری به خود می گیرد.

 

وی ادامه داد: طرح امداد و نجات نوروزی از 25 اسفند لغایت 15 فروردین در قالب دو پست ثابت و موقت در محورهای دلیجان _ سلفچگان (پایگاه همای سعادت) و دلیجان _ مشهد اردهال (نراق) خوهد بود.

 

رئیس جمعیت هلال احمر دلیجان بیان کرد: همچنین طرح ملی سلامت و ایمنی مسافرین نوروزی با استعداد ۳ پست در ورودی شهر دلیجان و مجتمع همای سعادت بمنظور راهنمایی مسافرین نوروزی نیز خواهد بود .

 

رئیس هلال احمر دلیجان خاطرنشان کرد: این شهرستان به واسطه قرار گرفتن در کریدورهای ارتباطی کشور سالانه پذیرای هموطنان در قالب طرح های این‌جمعیت است.

 

انتهای پیام/

 
تگها: با حضور رئیس جمعیت هلال احمر کشور, طرح نوروزی, جمعیت هلال احمر کشور, شهرستان دلیجان, کلید می خورد