امروز: سه شنبه, 01 بهمن 1398
محتوای خبر

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دلیجان خبر داد: اختصاص 11 واحد آموزشی برای اسکان مسافران نوروزی در دلیجان

23 اسفند 1396 کد خبر : 9886110362


مدیر آموزش و پرورش شهرستان دلیجان از اختصاص 11 واحد آموزشی برای اسکان مسافران نوروزی در این شهرستان خبر داد.

 

حجت اله فدایی مدیر آموزش و پرورش شهرستان دلیجان در گفتگو با پیام دلیجان گفت: به منظور اسکان مسافران نوروزی و ارائه خدمات رفاهی به آنها جلسات متعددی در این مدیریت برگزار شد .

 

فدایی اظهار کرد: در نوروز امسال 130 کلاس در 11 آموزشگاه در شهر دلیجان و 7 کلاس در شهر نراق برای اسکان مسافران فرهنگی و غیرفرهنگی تجهیز و آماده سازی شده است .

 

وی افزود : امسال نیز خوابگاه امید با تعداد 7 سوئیت ویژه پذیرای مسافران محترم فرهنگی خواهد بود .

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دلیجان نصب بنرها و کارتن پلاست راهنمای مسافران در سطح شهر با همکاری شهرداری دلیجان ، تهیه بسته های فرهنگی و معرفی شهرستان توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر ، تهیه گلدان های گل و ... را بخشی از اقدامات دیگر ستاد تسهیلات سفر در آموزش و پرورش عنوان کرد  .

 

در نوروز 96  حدود 9600 نفر روز مسافر فرهنگی و غیرفرهنگی و در تابستان 96  نیز بیش از 2900 نفر روز مسافر در ستاد اسکان آموزش و پرورش دلیجان ساماندهی و پذیرایی شدند .

 

غار نخجیر ،آب انبارهای حاج مهدی نراقی،مسجد جامع نراق، بازار شمس السلطنه ،کاروانسراوپل دودهک، قلعه و غار کهک و منطقه نمونه گردشگری جاسب و اردهال از جاذبه های تاریخی و طبیعی شهرستان دلیجان است.

 

شهرستان دلیجان از توابع استان مرکزی با 51 هزار نفر جمعیت در مسیر راه اصلی استان های جنوبی و شرقی با استان های شمالی و مرکزی واقع شده است.
تگها: مدیر آموزش و پرورش شهرستان دلیجان, اختصاص 11 واحد آموزشی, اسکان مسافران نوروزی در دلیجان