امروز: سه شنبه, 01 بهمن 1398
محتوای خبر

شهردار تهران استعفا داد/ بررسی موضوع استعفا در جلسه بعدی شورای شهر

23 اسفند 1396 کد خبر : 9886110365

 

مسجد جامعی با حضور در جمع خبرنگاران خبر استعفای شهردار تهران را تایید کرد.
به گزارش پیام دلیجان:به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛انتشار خبر استعفای محمدعلی نجفی شهردار تهران از شب گذشته به طور غیر رسمی منتشر شده بود اما هیچ منبع رسمی حاضر به تایید آن نبود.

 

شهردار تهران استعفا داد/ بررسی موضوع استعفا در جلسه بعدی شورای شهر

استعفای نجفی آن زمان جدی تر شد که اعلام شد اعضای شورای شهر تهران جلسه ای فوق العاده یک روز پس از پایان جلسات رسمی سال 96 شورا برگزار می کنند.

برخی اعضای شورای شهر تهران به طور غیر رسمی نیز این خبر را تایید کرده و اعلام کردند استعفا چندان جدی نیست و شورا برای قانع کردن نجفی برای ماندن این جلسه را برگزار می کند تا بررسی استعفای او.

اما در فضای رسمی خبری بیشتر اعضایی شورای شهر تهران این موضوع را تکذیب کرده اند. حجت نظری در صفحه توئیتر خود نوشت: اخبار و شایعات فضای مجازی و زمزمه‌های در گوشی مبنی بر استعفای دکتر نجفی مطرح شده و تماس‌های مکرر با بنده و سایر اعضا گرفته می‌شود به صراحت چنین رخدادی را تکذیب می‌کنم و امیدوارم شایعه پراکنان سوای منافع شخصی منافع شهر و شهروندان را نیز لحاظ کنند.

شهردار شهر تهران به یکی از خبرگزاری ها گفته است که استعفایش صحت ندارد.  

زهرا نژادبهرام هم اعلام کرده چنین استعفایی به هیات رئیسه نیامده است. با وجود این تکذیب ها و بر اساس اطلاعات کسب شده از برخی از اعضای شورای شهر تهران به نظر می آید یکی از مهم ترین موضوعات جلسه فوق العاده ظهر چهارشنبه بررسی استعفای نجفی باشد.

مسجد جامعی با حضور در جمع خبرنگاران خبر استعفای شهردار تهران را تایید کرد.

از صبح امروز خبر استعفای نجفی در سایت‌های مختلف منتشر شده است و یک منبع آگاه گفت درجلسه اضطراری امروز این موضوع بررسی می‌شود.

همچنین شنیده شده در جلسه بعدی شورا موضوع استعفای نجفی بررسی خواهد شد.
تگها: شهردار تهران استعفا داد, بررسی موضوع استعفا, جلسه بعدی شورای شهر, نجفی