امروز: سه شنبه, 01 بهمن 1398
محتوای خبر

امام جمعه موقت دلیجان: لزوم کمک‌رسانی به نیازمندان در آستانه سال نو/دستگاه قضا عاملان حادثه خیابان پاسداران را مجازات کند

25 اسفند 1396 کد خبر : 9886110374

 

امام جمعه موقت دلیجان گفت: مردم انتظار دارند دستگاه قضایی هر چه سریع تر عاملان این حادثه خیابان پاسداران را به شدت مجازات کند.

 

به گزارش پیام دلیجان؛ حجت الاسلام کاظم زاده، امام جمعه موقت دلیجان در خطبه های این هفته نماز جمعه دلیجان با اشاره به حضور قلب در اقامه نماز گفت: نماز باید با اخلاص و توجه باشد.

 

کاظم زاده اظهار کرد: امروز ۲۷ جمادی الثانی مصادف با شهادت سلطان علی بن محمد باقر(ع) است.

 

وی به برخی از ویژگی های سلطان علی بن محمد باقر (ع)  اشاره ای کرد و افزود: سلطان علی بن محمد باقر (ع)  سالها در منطقه به امر تبلیغ و ارشاد مردم فعالیت داشتند.

 

امام جمعه موقت دلیجان با تاکید بر اینکه در ایام پایانی سال قرار داریم ادامه داد: با شروع سال جدید بسیاری از قشر ضعیف مردم، نیاز‌هایی دارند که اقشار ثروتمند جامعه می‌توانند به آن‌ها کمک کنند.

 

کاظم زاده اظهار کرد: در واقع آحاد مردم در ایام پایانی سال با کمک به دیگران زندگی خودشان را بیمه و نیاز نیازمندان را برطرف کنند.

 

وی به سالروز شهادت امام هادی(ع) هم اشاره ای کرد و گفت: امسال سالروز شهادت امام هادی(ع) با اولین روز سال مصادف شده است که مردم باید به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشند.

 

امام جمعه موقت دلیجان به حوادث خیابان پاسداران هم اشاره ای کرد و گفت: مردم انتظار دارند دستگاه قضایی هر چه سریع تر عاملان این حادثه را به شدت مجازات کند.

 

انتهای پیام/
تگها: امام جمعه موقت دلیجان, لزوم کمک‌رسانی, نیازمندان, آستانه سال نو, دستگاه قضا, عاملان حادثه خیابان پاسداران, مجازات کند