امروز: پنج شنبه, 04 بهمن 1397
محتوای خبر

ضریب ایمنی آتش نشانی دلیجان افزایش یافت

26 شهریور 1394 کد خبر : 988611548

به گزارش پیام دلیجان، به نقل از روابط عمومی شهرداری دلیجان، "محمد بیگی" مسئول آتش نسانی و خدمات ایمنی شهرداری دلیجان گفت: با مساعدت شهرداری دلیجان و در راستای توانمندسازی تجهیزات آتش نشانی شهر، یک دستگاه کامیون ایسوزو GHK1-TCS با ظرفیت 6 هزار لیتر به ناوگان آتش نشانی افزوده شد.

 

وی افزود: شهر دلیجان به دلیل همجواری با شهرک های صنعتی، انبارها و … یکی از  نقاط حادثه خیز  محسوب می شود، از این رو تجهیز و بروزرسانی وسایل اطفای حریق و امداد و نجات در ایستگاه های آتش نشانی یکی از مهمترین اولویت های مدیریت شهری دلیجان محسوب می شود.

 

بیگی اظهار کرد: هم اکنون این سازمان مجهز به چهار کامیون اطفای حریق، یک خودرو امداد و نجات و 17 نیروی آتش نشان است.

 

مسئول آتش نسانی و خدمات ایمنی شهرداری دلیجان تاکید کرد: شهر دلیجان به دلیل نوع اقلیم آب و هوایی، یکی از شهرهای کم آب به شمار می رود و با توجه به محدودیت ظرفیت مخازن آب ماشین های آتش نشانی، کمبود آب در زمان اطفای حریق یکی از مهمترین معضلات آتش نشانی است بنابراین خرید یک دستگاه  کامیون 6 هزار لیتری تا حد قابل توجهی می تواند این مشکل را برطرف سازد.

 

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: علاوه بر تخصیص اعتبار 1/200/000/000 ریالی برای خرید این خودرو، شهرداری دلیجان در طول یک سال اخیر با خرید لباس حریق برای همه پرسنل، تجهیز وسایل ورزشی ایستگاه و… سهم بسزایی در افزایش ضریب ایمنی ایستگاه های آتش نشانی داشته است.

 

انتهای پیام/ک