امروز: پنج شنبه, 04 بهمن 1397
محتوای خبر

تدابیر سازمان حمل و نقل دلیجان در آستانه بازگشایی مدارس

3 مهر 1394 کد خبر : 988611588

 

به گزارش پیام دلیجان، به نقل از روابط عمومی شهرداری دلیجان، "رضا رفیعی" سرپرست سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری دلیجان از آمادگی کامل ناوگان حمل و نقل همگانی در آستانه سال تحصیلی جدید خبر داد و گفت: این سازمان در آستانه بازگشایی مدارس و دانشگاه ها برنامه ریزی لازم را در راستای ساماندهی سرویس مدارس و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان انجام داده است.

 

وی افزود: امسال در آستانه بازگشایی مدارس جلسات متعدد با دستگاه هایی نظیر فرمانداری، پلیس راهور و آموزش و پرورش برگزار شد و برنامه ریزی های لازم جهت تعیین نرخ اجاره هر دستگاه مینی بوس آژانس و ساماندهی رانندگان جهت انجام سرویس مدارس صورت گرفت.

 

رفیعی از اختصاص 100 خودروی آژانس، تاکسی و مینی بوس جهت سرویس دهی مدارس در سال جاری خبر داد و اظهار کرد: تمامی رانندگان سرویس مدارس تحت نظارت این سازمان آماده خدمات رسانی به دانش آموزان و دانشجویان هستند.

 

سرپرست سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری دلیجان طراحی و چاپ سرویس مدارس، طراحی و چاپ کارت ویژه تردد رانندگان، خط کشی ایستگاهای تاکسی، رنگ آمیزی سرعت گیرهیا جنب مدارس و تعمیر و تعویض تابلوهای ایستگاه های تاکسی را از دیگر اقدامات این سازمان در آستانه بازگشایی مدارس برشمرد.

 

این مقام مسئول تاکید کرد: رسیدگی به وضعیت سرویس مدارس از طریق نظارت میدانی از سوی گشت‌های کنترل سازمان حمل و نقل و عوامل راهور در طول سال تحصیلی صورت خواهد گرفت.

 

رفیعی خاطرنشان کرد: هماهنگی لازم با آموزش و پرورش و ارسال لیست رانندگان حمل و نقل درون شهری مجاز جهت سرویس مدارس انجام شده است.

 

وی در پایان از خودروهای شخصی مجاز كه متقاضی خدمات سرویس مدارس هستند خواست تا جهت دریافت پروانه فعالیت به این سازمان مراجعه کنند.

 

انتهای پیام/ک