امروز: سه شنبه, 29 مرداد 1398
محتوای خبر

احداث مجتمع فرهنگی دلیجان با پیشرفت 30 درصدی همراه است

1 آذر 1394 کد خبر : 988611745

مدیر فنی و اجرایی اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی از پیشرفت 30  درصدی احداث مجتمع فرهنگی دلیجان خبر داد.

 

"اصغر حمزه لویی" مدیر فنی و اجرایی اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی در این خصوص در گفتگو با خبرنگار پیام دلیجان، گفت: در راستای خدمت رسانی به به مردم دلیجان در حوزه های فرهنگی، هنری و ادبی یک باب مجتمع فرهنگی چند منظوره در این شهر جانمایی و استارت عملیات اجرایی آن از سال گذشته زده شده است.

احداث مجتمع فرهنگی دلیجان با پیشرفت 30 درصدی همراه است

 

حمزه لویی درخصوص مشخصات این پروژه اظهار کرد: مجتمع فرهنگی چند منظوره دلیجان در زمینی به مساحت یک هزار و 200 متر مربع و دو هزار و 500 متر مربع زیربنا در دو طبقه به انضمام سالن اجتماعات احداث می شود.

 

وی با اشاره به اینکه این پروژه هم اکنون با پیشرفت 30 درصد در حال احداث است بیان کرد: پیش بینی می شود در صورت تامین اعتبارات لازمه در آینده نزدیک به بهره برداری برسد.

 

مدیر فنی و اجرایی اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی اعتبار اولیه ساخت این مجتمع را بالغ بر 23 هزار میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: با توجه به جانمایی مطلوب این پروژه در یکی از مناطق مرکزی شهر دلیجان امید است پس از تکمیل و افتتاح بتواند در ارتقاء شاخصهای فرهنگی این شهرستان موثر واقع شود.

 

حمزه لویی با تبیین نقش مهم احداث مراکز فرهنگی در رونق و عمران شهرهای استان مرکزی افزود: اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی افتخار دارد مجری ساخت و توسعه اماکن و مراکز فرهنگی-هنری در جای جای نقاط شهری استان را بر عهده دارد.

 

وی ادامه داد: در این راستا در دوساله اخیر شاهد اتمام پروژه و یا آغاز ساخت حداقل یک باب مجتمع فرهنگی  در کلیه شهرهای پرجمعیت استان مرکزی هستیم.

 

مدیر فنی و اجرایی اداره کل راه و شهرسازی استان مرکزی خاطرنشان کرد: در مجتمع فرهنگی شهرستان دلیجان بخشهای متنوعی  از قبیل سالن اجتماعات و کلاسهای آموزشی  پیش بینی شده است.

 

انتهای پیام/