امروز: یکشنبه, 03 تیر 1397
محتوای خبر

با حضور کشتی گیران ۱۰ استان؛ مسابقات کشتی چند جانبه در دلیجان برگزار می شود

18 آذر 1394 کد خبر : 988611907

رئیس اداره ورزش و جوانان دلیجان گفت: مسابقات کشتی چند جانبه گرامیداشت پهلوان رحمان اسکندری(از کشتی گیران دلیجان) در دلیجان برگزار می شود.

 

 

حامد توکلی رئیس اداره ورزش و جوانان دلیجان در گفتگو با خبرنگار پیام دلیجان گفت: این رقابت روز جمعه ۲۰ آذر ماه در سالن شهدای هفتم تیر دلیجان برگزار می شود.

 


توکلی با اشاره به اینکه در این رقابت کشتی گیران ۱۰ استان حضور دارند اظهار کرد:  کشتی گیران تهران، کرج، اصفهان، قم، کاشان، الیگودرز، شهر ری، بروجرد، آمل و جویبار با هم پیکار خواهند کرد.


وی ادامه داد: در مسابقات کشتی چند جانبه حدود ۲۰۰ کشتی گیر با هم رقابت خواهند کرد.


رئیس اداره ورزش و جوانان دلیجان از ساماندهی سه هزار و ۶۷۴ ورزشکار در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: از این تعداد ورزشکار ساماندهی شده یک هزار و ۵۹۲ ورزشکار در بخش بانوان فعالیت دارند و مابقی در بخش آقایان فعال هستند.


وی به رشد ساماندهی بانوان ورزشکار در دلیجان اشاره کرد و گفت: در سال گذشته حدود ۹۵۰ نفر از بانوان به صورت سازمان یافته به ورزش مشغول بودند در حالی که این آمار امسال تا کنون به یک هزار و ۵۹۲ نفر رسیده است.


رئیس اداره ورزش و جوانان دلیجان بیان کرد: ورزشکاران شهرستان در ۳۰ رشته ورزشی ساماندهی شده اند.


وی با بیان اینکه سرانه فضای ورزشی شهرستان از میانگین کشوری بالاتر است گفت: در حال حاضر سرانه فضای ورزشی در شهرستان حدود ۱.۳۲ مترمربع است.

 


انتهای پیام/
تگها: اخبار دلیجان, اخبار استان مرکزی, حضور کشتی گیران ۱۰ استان, مسابقات کشتی چند جانبه, دلیجان, برگزار می شود