امروز: چهارشنبه, 28 آذر 1397
محتوای خبر

علم همراه با ورزش باعث نشاط و شادابی دانش آموزان می شود

30 آذر 1394 کد خبر : 988612039

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دلیجان گفت: علم آموزی همراه با ورزش می تواند در ایجاد روحیه نشاط و شادابی شما دانش آموزان موثر باشد.

 

به گزارش پیام دلیجان، حجت اله فدایی ،‌ مدیر آموزش و پرورش شهرستان دلیجان در آیین آغاز مسابقات فوتسال دانش آموزان مدارس متوسطه اول شهرستان دلیجان گفت: تحقیقات علمی ثابت کرده است ورزش و تحرک؛ تضمین کننده رفع بیماریهای جسمی و روحی همه گروههای سنی در جامعه است.

 

 


فدایی با اشاره به اینکه‌ علم آموزی همراه با ورزش می تواند در ایجاد روحیه نشاط و شادابی شما دانش آموزان موثر است اظهار کرد: هدف از برگزاری این مسابقات تنها برد و باخت تیم ها نیست بلگه هدف افزایش مشارکت دانش‌آموزان در فعالیت‌های ورزشی و ارتقای آمادگی جسمانی و مهارتی شما دانش آموزان است .


وی خاطر نشان کرد: با ایجاد تفریحات سالم و تشویق به انجام فعالیت های ورزشی می توانیم به بهبود وضعیت جسمانی و داشتن بدنی سالم برای زندگی عاری از هرگونه بیماری کمک می کند.


مسابقات فوتسال دانش آموزان متوسطه اول به صورت رفت و برگشت با حضور ۴ تیم از مدارس ولی عصر(عج) ، امیرکبیر ، امام سجاد(ع) و شهید فهمیده برگزار می شود .

 


در پایان این دوره از مسابقات ، تیم های اول تا سوم مشخص و از آنان تجلیل خواهد شد و دانش آموزان برتر از هر تیم جهت تشکیل تیم فوتسال متوسطه اول شهرستان دلیجان انتخاب خواهند شد .

 

انتهای پیام/
تگها: اخبار دلیجان, پیام دلیجان, ورزشی, مدیر آموزش و پرورش شهرستان دلیجان