امروز: یکشنبه, 06 خرداد 1397
محتوای خبر

امام جمعه دلیجان: امریکا بعد از توافق اولیه سه بار مجدد تحریم ها علیه ایران را تصویب کرده است/تحریم های جدید نقض برجام است

11 دی 1394 کد خبر : 988612164

امام جمعه دلیجان با اشاره به اینکه امریکا هچگاه قابل اعتماد نبوده است گفت: امریکا بعد از توافق اولیه سه بار مجدد تحریم ها جدید علیه ایران را تصویب کرده است.

 

به گزارش پیام دلیجان، "حجت الاسلام محمدتقی کرامتی" امام جمعه دلیجان در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان، به سخنان رهبر معظم انقلاب در جمع شرکت کنندگان کنفرانس وحدت اسلامی اشاره کرد و گفت: امروز وظیفه ایجاد تمدن نوین اسلامی را داریم.

 

کرامتی اظهار کرد: در این راستا می توان با استفاده از ابزار های موجود در جهان و تجربیات که وجود دارد پایه های تمدن اسلامی را پایه ریزی کنیم.

 

وی ادامه داد: این تمدن اسلامی باید بر اساس روح معنویت و پایه های عدالت ایجاد شود تا بتوان به اهداف مدنظر دست پیدا کرد.

 

امام جمعه دلیجان با اشاره به اینکه امریکا با ایجاد توسعه بین امت اسلامی قصد از بین بردن اسلام را دارد بیان کرد: در این خصوص امریکا سعی دارد با حمایت از مذهبی در مقابل مذهب دیگر به مبارزه با اسلام گرایی برود.

 

وی با بیان اینکه هر چند مسئله برجام قرار است اواسط دی ماه به نتیجه برسد ادامه داد: متأسفانه شاهدیم که آمریکا با بهانه‌های جدید بازی‌های جدیدی را علیه ایران اسلامی در آورده است.


کرامتی به وضع تحریم های جدید توسط امریکا بعد از توافق اولیه بر علیه ایران هم اشاره کرد و گفت: از زمان اجرای توافق اولیه تا کنون سه نوع تحریم جدید بر علیه ایران توسط امریکا تصویب شده است.

 

امام جمعه دلیجان خاطر نشان کرد: در این راستا با طرح مسائلی چون بلوکه کردن اموال ایران، پرداختن به صنایع موشکی، تحریم سپاه پاسداران و ... به دنبال بهانه‌تراشی است.

 

انتهای پیام/
تگها: امام جمعه دلیجان, امریکا, تحریم ها علیه ایران, تحریم های جدید نقض برجام است, نمازجمعه دلیجان, اخبار دلیجان, پیام دلیجان, در دلیجان