امروز: جمعه, 04 خرداد 1397
محتوای خبر

فرمانداردلیجان:مدعیان حقوق بشر واقعه تاسف بار اعدام شیخ نمر را بررسی کنند

13 دی 1394 کد خبر : 988612201

فرماندار دلیجان گفت: سازمانها و نهادهای بین المللی مدعی حقوق بشر و آزادی بیان با پرهیز از رفتار دوگانه و متناقض، در قبال این جنایت، بموقع موضعگیری کرده و با محکومیت شدید آن به وظیفه خود عمل کنند.

 

هادی فدایی فرماندار دلیجان در گفتگو با خبرنگار پیام دلیجان با محکوم کردن جنایات جدید آل سعود در خصوص اعدام شیخ نمر گفت: جنایت بزرگ و غیر انسانی رژیم آل سعود در به شهادت رساندن رهبر شیعیان عربستان آیت الله شیخ نمر باقر النمر اقدامی هولناک و مغایر با اصول بشری است.

 

 


فدایی اظهار کرد: این اقدام ددمنشانه آل سعود زخم عمیق دیگری بر پیکره جهان اسلام وارد کرد.


وی ادامه داد: آل سعود با این اقدام خود چهره شیطانی دولت وهابی ‌صفت آل‌سعود در به شهادت رساندن شیخ نمر را برای همگان بیش از پیش آشکار کرد.


فرماندار دلیجان بیان کرد: سازمانها و نهادهای بین المللی مدعی حقوق بشر و آزادی بیان با پرهیز از رفتار دوگانه و متناقض، در قبال این جنایت، بموقع موضعگیری کرده و با محکومیت شدید آن به وظیفه خود عمل کنند.

فدایی با تأکید بر این‌که اعدام شیخ نمر، بی‌پاسخ نخواهد ماند، گفت: قطعاً اقدام وحشیانه که به‌نوعی در تاریخ جوامع اسلامی بی‌سابقه بوده است، تبعات فراوانی به همراه خواهد داشت و امت اسلامی این حرکت شنیع را بی‌پاسخ نخواهند گذاشت.


وی خاطرنشان کرد: حکام سعودی خیال کرده‌اند که با انجام چنین اقداماتی می‌توانند از گسترش موج بیداری اسلامی جلوگیری کنند، آنها نه‌تنها مانع خیزش‌های عظیم بیداری اسلامی نخواهند شد، بلکه سبب افزایش و گسترش این حرکات نیز می‌شوند.

 

انتهای پیام/
تگها: فرمانداردلیجان, مدعیان حقوق بشر, واقعه تاسف بار, اعدام شیخ نمر, در دلیجان, اخبار دلیجان, پیام, پیام دلیجان