امروز: سه شنبه, 22 آبان 1397
محتوای خبر

با بهره برداری درمانگاه تامین اجتماعی دلیجان؛ مطالبه 15 ساله بیمه شدگان تامین اجتماعی دلیجان امسال محقق می شود

23 دی 1394 کد خبر : 988612362

فرماندار شهرستان دلیجان از بهره برداری از درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی دلیجان تا پایان سالجاری خبر داد.

 

هادی فدایی فرماندار دلیجان درگفتگو با خبرنگار پیام دلیجان گفت: عملیات اجرایی درمانگاه تامین اجتماعی دلیجان از آبان ماه 93 آغاز شده است.

 

فدایی اظهار کرد: این درمانگاه در زمینی به وسعت دوهزار متر مربع با سه هزار و 300 متر زیربنا ساخته می شود.

 

وی با اشاره به اینکه تا کنون حدود 90 درصد از کار اجرایی این درمانگاه انجام شده است ادامه داد: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته این درمانگاه زودتر از زمان مقرر تکمیل و تا پایان سال جاری افتتاح می شود.

 

فرماندار دلیجان با بیان اینکه شهرستان دلیجان تنها شهرستان در استان مرکزی است که درمانگاه عمومی تامین اجتماعی ندارد، بیان کرد: احداث این درمانگاه با توجه به واقع شدن دلیجان در شاهراه ارتباطی چند استان مهم کشور از سال ۷۹ به بعد جزو مطالبات جدی مردم و کارگران این شهر بوده است.

 

وی ادامه داد: این درمانگاه یک درمانگاه تخصصی است و به جز خدمات رسانی عمومی، دارای سه تخصص از جمله متخصص دندانپزشکی و متخصص داخلی خواهد بود.

 

فرماندار دلیجان خاطرنشان کرد: شهرستان دلیجان با داشتن بیش از 13هزار کارگر بیمه شده، مستحق داشتن یک مرکز درمانی مجهز است و با توجه به اینکه هر روز بر تعداد بیمه شدگان افزوده می شود، توجه سازمان تأمین اجتماعی بر ایجاد امکانات درمانی مناسب برای شهرستان، قابل تقدیر است.

انتهای پیام/
تگها: اخبار دلیجان, پیام دلیجان, با بهره برداری, درمانگاه تامین اجتماعی, دلیجان, مطالبه 15 ساله, بیمه شدگان, تامین اجتماعی دلیجان, امسال, محقق می شود