امروز: سه شنبه, 29 مرداد 1398
محتوای خبر

امام جمعه دلیجان:دستگیری تفنگداران نشانه اقتدار و آزادی آنها نشان دهنده رافت اسلامی بود

25 دی 1394 کد خبر : 988612379

 

امام جمعه شهرستان دلیجان با اشاره به توقیف شناورهای آمریکا گفت: دستگیری تفنگداران آمریکایی نشان دهنده اقتدار دفاعی ایران اسلامی و آزادی آنها نیز نشان دهنده رافت اسلامی بود.

 

به گزارش پیام دلیجان، حجت الاسلام محمد تقی کرامتی امام جمعه شهرستان دلیجان در خطبه های نماز جمعه این هفته دلیجان به 26 دی ماه سال 57 فرار شاه ظالم از کشور اشاره کرد و گفت: با فرار شاه از ایران هیچ کشوری اجازه نداد شاه به کشورش وارد شود تا اینکه به بهانه بیماری به امریکا رفت.

 

کرامتی اظهار کرد: این مسئله درس بزرگی برای تمام ستمگران دنیا است که ظلم و ستم پایدار نخواهد بود و عاقبت بدی را به همراه خواهد داشت.

 

وی به درگذشت حجت الاسلام علی اکبر نراقی امام جمعه فقید نراق بر اثر بیماری در سن 60 سالگی اشاره کرد و گفت: این روحانی فداکار منشا خیر و برکات فراوانی برای مردم شهرهای نراق و دلیجان بود.

 

امام جمعه دلیجان از حضور گسترده مردم دلیجان و نراق در مراسم تشییع و خاکسپاری امام جمعه نراق تقدیر و تشکر رد و گفت: حضور گسترده مردم در این مراسم بیانگر تقدیر و تشکر از خدمات این روحانی فقید بود.

 

کرامتی با اشاره به توقیف شناورهای آمریکا گفت: دستگیری تفنگداران آمریکایی نشان دهنده اقتدار دفاعی ایران اسلامی و آزادی آنها نیز نشان دهنده رافت اسلامی بود.

 

وی خاطرنشان کرد: با دستگیری تفنگداران آمریکایی در آب‌های ایران توسط نیروی دریایی سپاه اقتدار دفاعی ایران برای همه کشورهای منطقه به‌خصوص دست نشاندگان آمریکا در کشورهای عربی مشخص شد.

 

انتهای پیام/

 
تگها: امام جمعه دلیجان, دستگیری تفنگداران, نشانه اقتدار, آزادی آنها نشان دهنده رافت اسلامی, کرامتی, در دلیجان, اخبار دلیجان, پیام دلیجان