امروز: یکشنبه, 06 خرداد 1397
محتوای خبر

فرماندار دلیجان:شورای آموزش و پرورش عرصه نظارت مردم در تعلیم و تربیت است

28 دی 1394 کد خبر : 988612451

فرماندار شهرستان دلیجان گفت: شورای آموزش و پرورش عرصه تحقق مشاركت و نظارت مردم در امر مقدس تعلیم و تربیت است

به گزارش پیام دلیجان؛ هادی فدایی، فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان دلیجان در دویست و هفتمین جلسه شورای آموزش وپرورش شهرستان دلیجان با تبریک فراهم شدن اجرای برجام گفت: با اجرای برجام یکی از مهمترین وعده های دولت در زمینه برچیدن بساط تحریم ها علیه کشورمان محقق می شود.

 

فدایی اظهار کرد: امیدواریم با رفع این تحریم ها شاهد رشد و شکوفایی ایران اسلامی در زمینه های مختلف از جمله فعالیت های اقتصادی باشیم.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تبریک فرا رسیدن هفته شورای آموزش و پرورش بیان کرد: این شورا عرصه تحقق مشاركت و نظارت مردم در امر مقدس تعلیم و تربیت است.

 

فدایی به نقش مهم و ارزشمند شورای آموزش و پرورش در تعلیم و تربیت دانش آموزان اشاره کرد و افزود: آموزش و پرورش یک نهاد فرهنگی است و توجه به این نهاد باعث رشد و ارتقاء آموزش در سطح شهرستان و کشور می شود.

 

حجت الاسلام کرامتی ، امام جمعه دلیجان نیز در این جلسه با تبریک فرارسیدن میلاد با سعادت امام حسن عسگری (ع) و ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: باید با برنامه ریزی گسترده ، اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و تفکرات امام خمینی(ره) در دهه فجر برای دانش آموزان بازگو شود.

 

کرامتی به انتخابات هفتم اسفند نیز اشاره کرد و گفت: ما به عنوان مسئول نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وظیفه داریم تا اقشار مختلف مردم را برای حضور در این انتخابات تشویق و ترغیب کنیم.

 

برگزاری مراسم نمادین گلبانگ انقلاب در دبیرستان پروین اعتصامی دلیجان و دبیرستان معصومی نراق، برگزاری مسابقات فرهنگی هنری و پرسش مهر رئیس جمهور در ایام الله دهه فجر، برگزاری مسابقات قرآن ، عترت و نماز در ایام الله دهه فجر،    برگزاری نمایشگاه ، نشست های علمی فرهنگی ، جنگ شادی ، نشست کتابخوانی ، جشنواره طبخ غذا و ... در دهه فجر، برگزاری نمایشگاه منطقه ای طرح جابربن حیان و جشنواره نوجوان و جوان خوارزمی از مصوبات این جلسه بود.

انتهای پیام/

 

 
تگها: اخبار دلیجان, پیام دلیجان, شورای آموزش و پرورش, عرصه نظارت مردم, در تعلیم و تربیت, است, فرمانداردلیجان, امام جمعه دلیجان