امروز: پنج شنبه, 04 بهمن 1397
محتوای خبر

مدیرکل راه وشهرسازی استان مرکزی:محور دلیجان –نراق در سال 95 چهار خطه می شود

29 دی 1394 کد خبر : 988612458

مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی از چهار خطه شدن محور دلیجان –نراق در سال 95 خبر داد.

 

مجید رضا نصراله نژاد مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی در گفتگو با پیام دلیجان گفت: پروژه چهارخطه کردن محور اصلی دلیجان –نراق با توجه به حجم تردد خودروهای که از این محور دارند در دستور کار قرار دارد.

 

نصرالله نژاد اظهار کرد: ویژگیهای توریستی و زیارتی بودن منطقه و قرار داشتن به عنوان راه دسترسی شهر مشهد اردهال و همچنین غار تاریخی و توریستی نخجیر از دیگر ویژگی های این محور است.

 

 

وی با اشاره به اینکه این محور به طول 11کیلومتر عملیات اجرایی آن از سال  گذشته در دستور کار اداره کل راه وشهرسازی استان مرکزی قرار دارد بیان کرد: در مجموع هم اکنون این پروژه با پیشرفت 35 درصدی در حال تکمیل و اجرا است.

 

 

نصراله نژاد در خصوص وضعیت اعتباری این پروژه گفت: پروژه چهارخطه کردن محور دلیجان –نراق به 130هزار میلیون رالا اعتبار نیاز دارد و در صورت تامین و تخصیص به موقع منابع مالی مورد نیاز آن، در نیمه دوم سال 95 به بهره برداری می رسد. 

 

 

مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی در خصوص وضعیت کنونی این پروژه خاطرنشان کرد: داشتن معارض یکی از موانع اصلی پیشرفت پروژه دلیجان- نراق بوده که در جلسه ای که در فرمانداری داشتیم و پیگیری و مساعدت ویژه فرمانداری شهرستان دلیجان و تدابیر متخذه اداره کل راه  و شهرسازی استان مرکزی مقرر شد مقوله معارضین این پروژه به طور کلی با مساعدت فرمانداری دلیجان مرتفع شود.

 

انتهای پیام/
تگها: پیام دلیجان, اخبار دلیجان, مدیرکل راه وشهرسازی, استان مرکزی, محور دلیجان –نراق, در سال 95, چهار خطه, می شود