امروز: سه شنبه, 29 مرداد 1398
محتوای خبر

امام جمعه جدید شهر نراق انتخاب شد

7 بهمن 1394 کد خبر : 988612582

مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در استان مرکزی گفت: حجت الاسلام سید ˈعلی اکبر حسینی رادˈ به عنوان امام جمعه جدید شهر نراق انتخاب و در بهمن ماه جاری معرفی خواهد شد.

 

حجت الاسلام محمد حاجی‌پور مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در استان مرکزی در گفتگو با پیام دلیجان گفت: حجت الاسلام سید ˈعلی اکبر حسینی رادˈ به عنوان امام جمعه جدید شهر نراق انتخاب و در بهمن ماه جاری معرفی خواهد شد.

 

حاجی‌پور با اشاره به اهمیت برپایی نماز جمعه اظهارکرد: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی در تمام شهرهای کشور شاهد حضور امت ایران بخصوص نوجوانان و جوانان در صفوف منظم نماز جمعه هستیم.

 

وی افزود: دشمنان همواره سعی می کنند حضور مومنان و ملت ایران را در صحنه های مختلف به ویژه نماز جمعه کمرنگ کنند اما ملت ایران با حضور در صحنه های مختلف نظام اهداف پلید و شیطانی آنان را خنثی کرده اند.

 

مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در استان مرکزی اظهار کرد: در استان مرکزی و شهرهای آن نماز جمعه هر هفته با شکوه خاصی برگزار می شود که امید است حضور مردم در برپایی نماز عبادی و سیاسی نماز جمعه بیش از گذشته شود.

 

حاجی پور بیان کرد: امیدواریم با انتخاب امام جمعه جدید شهر نراق به عنوان یکی از شخصیت های برجسته بتوانیم این وحدت و همدلی را همچنان ادامه دهیم.

 

وی ادامه داد: همچنین امامان جمعه شهرهای آوه و قورچی باشی نیز در بهمن ماه معرفی خواهند شد.

 

حجت الاسلام ˈعلی اکبر حسینی رادˈ پیش از این، به عنوان امام جمعه شهر لاهرود از توابع استان اردبیل و شهر خرم دشت آذربایجان بوده است.

 

انتهای پیام/

 
تگها: امام جمعه جدید شهر نراق انتخاب شد, اخبار نراق, در دليجان, نراق, نمازجمعه دلیجان