امروز: دوشنبه, 26 آذر 1397
محتوای خبر

سخنگوی شورای شهر دلیجان: بودجه پیشنهادی شهرداری مطابق برنامه نیست

8 بهمن 1394 کد خبر : 988612596

سخنگوی شورای شهر دلیجان با اشاره به ارائه لایحه بودجه شهرداری به شورا گفت: هنوز بودجه پیشنهادی شهرداری دلیجان به شورای اسلامی مطابق برنامه پنج سال دوم اعلام نشده است.

رحمان دلاوری سخنگوی شورای شهر دلیجان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری پیام دلیجان، گفت: بودجه سال 95 دلیجان در 30 دی ماه  در نشست صحن علنی تحویل شورای اسلامی این شهر شده است.

دلاوری با اشاره به اینکه بودجه سال 95 این شهر 22 میلیارد تومان پیش بینی شده که این رقم نسبت به بودجه 18 میلیارد تومان امسال، حدود 22 درصد افزایش دارد.

وی با اشاره به اینکه بودجه پیش بینی شده 60 درصد در حوزه عمرانی و 40 درصد در حوزه جاری هزینه خواهد شد بیان کرد: از مجموعه بودجه پیشنهادی سال 95 شهرداری دلیجان 12 میلیارد و 500 میلیون تومان عمرانی و مابقی هزینه جاری خواهد بود.

سخنگوی شورای شهر دلیجان بیان کرد: سیاست کلی پیش بینی شده در بودجه سال آتی دلیجان تکمیل طرح های عمرانی نیمه تمام است و در این رابطه تدابیر خوبی اندیشیده شده تا هر چه زودتر طرح نیمه تمامی در این شهر تکمیل شود.

دلاوری بهره گیری از اوراق مشارکت و تسهیلات بانکی در طرح های عمرانی شهری امری ضروری عنوان کرد و گفت: انتظار می رود شهرداری بخشی از اعتبارات را از محل مشارکت بخش خصوصی تامین کند.

وی ادامه داد: از هفته آینده لایحه بودجه شهرداری در جلسه شورای اسلامی بررسی می شود.

انتهای پیام/تگها: سخنگوی شورای شهر دلیجان, بودجه پیشنهادی شهرداری, مطابق برنامه نیست, شهرداری دلیجان, در دلیجان, اخبار دلیجان, پیام دلیجان