امروز: جمعه, 22 آذر 1398
محتوای خبر

همزمان با ایام الله دهه فجر؛ بیش از ۳۰ برنامه فرهنگی و هنری در دلیجان برگزار می شود

11 بهمن 1394 کد خبر : 988612641

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلیجان از برگزاری بیش از ۳۰ عنوان برنامه فرهنگی و هنری همزمان با ایام الله دهه فجر در این شهرستان خبر داد.

 

حمید صادقی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلیجان در گفتگو با خبرنگار پیام دلیجان گفت: این برنامه ها به منظور گرامیداشت ایام مبارک دهه فجر و ایجاد شور و نشاط در جامعه توسط هنرمندان و گروهها و انجمن های هنری و کانونهای فرهنگی هنری مساجد برگزار خواهد شد.

صادقی به برنامه های پیش بینی شده در این ایام در شهرستان اشاره کرد و افزود: دیدار هنرمندان با خانواده معظم شهدا، اجرای نمایش طنز عاروس خاتون، اجرای تئاتر بوتیک، برگزاری نمایشگاه عکس و اجرای نمایش طنز سر اواره بخشی از برنامه ها است.

وی ادامه داد: برگزاری محفل انس با قران کریم در مسجد جامع روستای قالهر، برگزاری همایش تجلیل از حافظان قران کریم، دیدار هنرمندان با فرماندار، برگزاری مسابقه کتابخوانی از کتاب بانوی انقلاب ویژه دانش اموزان دختر و برگزاری مسابقه کتابخوانی از کتاب نماز می خوانیم بخش دیگر برنامه ها است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلیجان بیان کرد: برگزاری عصر شعر انقلاب، برگزاری مسابقات دیجیتال کانونهای مساجد، مسابقه شعر و دلنوشته شهیدان مدافع حرم در مسجد امام حسین ، نمایشگاه پوستر انقلاب در محل مسجد امام حسین و... از جمله این برنامه های است.

انتهای پیام/                  
تگها: پیام دلیجان, اخبار دلیجان, همزمان, ایام الله دهه فجر, بیش از ۳۰ برنامه, فرهنگی و هنری, در دلیجان, برگزار می شود