امروز: چهارشنبه, 28 آذر 1397
محتوای خبر

افتتاح سینمای دانشجویی در دانشگاه آزاد نراق

14 بهمن 1394 کد خبر : 988612691

 

مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد نراق از افتتاح سینمای دانشجویی در این دانشگاه خبر داد.

 

به گزارش پیام دلیجان،سعادتی در گفت‌وگو با ایسنا افزود: ویژه­ برنامه گردهمایی اساتید، کارکنان و مسئولان دانشگاه از برنامه­ هایی است که به مناسبت فرا رسیدن ایامالله دهه فجر در این دانشگاه برگزار خواهد شد و برنامه­ های متنوع فرهنگی همچون خاطره­ نویسی، سخنرانی و ... در خلال این همایش گنجانده شده است.

 

مدیر فرهنگی این دانشگاه گفت: هم­ اندیشی اساتید با محوریت مسائل انقلاب فرهنگی در روز چهارشنبه 14 بهمن­ماه از دیگر برنامه­های تدارک دیده شده برای دهه فجر است که ضمن بررسی موضوع انقلاب، اساتید خاطراتی از دوران پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی بیان خواهند کرد و در مورد پیشبرد اهداف انقلاب در دانشگاه بحث و تبادل نظر خواهد شد.

 

وی افتتاح و راه­ اندازی سینمای دانشجویی در سالن علامه نراقی دانشگاه آزاد نراق را یکی دیگر برنامه‌های این دانشگاه در دهه­ فجر عنوان و بیان کرد: این مهم موجب تغییر فضای دانشجویی بویژه برای دانشجویان خوابگاهی شده و پس از راه­ اندازی، در طول هفته حداقل یک یا دو فیلم سینمایی برای دانشجویان پخش خواهد شد. به احتمال بسیار، اولین فیلمی که نمایش داده خواهد شد، فیلم محمدرسول­ الله(ص) خواهد بود.

 

انتهای پیام/
تگها: افتتاح سینمای دانشجویی در دانشگاه آزاد نراق, افتتاح سینمای دانشجویی, دانشگاه آزاد نراق