امروز: پنج شنبه, 21 آذر 1398
محتوای خبر

امام جمعه دلیجان: تغییر تحلیل های جهانی نسبت به نظام با حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن رقم می خورد

23 بهمن 1394 کد خبر : 988612841

امام جمعه دلیجان با بیان اینکه مردم با حضور خودشان نظام را در برابر تهدیدات دشمنان بیمه کردند ادامه داد: از طرفی حضور مردم تحلیل های جهانی نسبت به نظام را تغییر داد.

 

حجت الاسلام محمدتقی کرامتی امام جمعه دلیجان در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن در گفتگو با پیام دلیجان، با قدردانی از حضور باشکوه مردم گفت: به هر حال راهپیمایی 22 بهمن به دلیل سالروز پیروز انقلاب اسلامی به عنوان جشن ملی محسوب می شود.

 

 

 

 

 

 

کرامتی اظهار کرد: طی 37 سال گذشته مردم با حضور خودشان در راهپیمایی 22 بهمن ماه جشن ملی را باشکوه و عظمت خاصی برگزار کردند.

 

وی با اشاره به اینکه امروز هم اقشار مختلف مردم با حضور گسترده خودشان این جشن ملی را با شکوه خاصی برگزار کردندافزود: در هیچ جای دنیا مراسم جشن انقلاب با این شکوه و عظمت برگزار نمی شود.

 

امام جمعه دلیجان اضافه کرد: حضور مردم بیانگر این است که نظام جمهوری اسلامی پایگاه مردمی خودش را بعد از 37 سال همچنان حفظ کرده است و مردم همچنان پشتیبان نظام اسلامی خودشان هستند.

 

کرامتی با بیان اینکه مردم با حضور خودشان نظام را در برابر تهدیدات دشمنان بیمه کردند ادامه داد: از طرفی حضور مردم تحلیل های جهانی نسبت به نظام را تغییر داد.

 

وی پشتیبانی مردمی از نظام را به عنوان یکی از عوامل موثر در اقتدار کشور در دنیا عنوان کرد و گفت: امروز اقتدار فقط از راه بحث دفاعی محقق نمی شود بلکه مشارکت مردمی نقش موثری را در این خصوص دارد.

 

امام جمعه دلیجان با حضور خودشان بار دیگر ثابت کردن پایبند به آرمان های امام(ره)، شهدا و شعار های اول انقلاب هستند و علیرغم اختلاف سلیقه ها که وجود دارد و معمول هم هست همچنان پای نظام ایستاده اند.

 

انتهای پیام/
تگها: امام جمعه دلیجان, حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن, تحلیل های جهانی نسبت به نظام را تغییر داد