امروز: سه شنبه, 26 شهریور 1398
محتوای خبر

سخنگوی شورای اسلامی شهر دلیجان: ۲۲ بهمن، جلوه ای از انسجام و اتحاد ملی/ حضور مردم؛ نظام اسلامی را سرافراز کرد

22 بهمن 1394 کد خبر : 988612842

سخنگوی شورای اسلامی شهر دلیجان گفت: مردم ولایت مدار ایران و خصوصا شهرستان دلیجان با حضور گسترده خود در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن جلوه دیگری از غرور، انسجام و اتحاد ملی را رقم زدند.

 

رحمان دلاوری سخنگوی شورای اسلامی شهر دلیجان در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن ماه در گفتگو با خبرنگار پیام دلیجان، گفت: امروز جشن بزرگ بیست و دوم بهمن عظمتی درخشان از حضور اقشار مختلف مردم در جای جای شهرستان دلیجان بود.

 

دلاوری اظهار کرد: مردم دلیجان یوم الله بیست و دوم بهمن ماه 94 و سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی را در حالی جشن گرفتند  که ملت بزرگ ایران پیروزی خود در مقابل ابرقدرتهای جهانی برای تثبیت دانش صلح آمیز هسته ای را جشن گرفته است و برای خلق حماسه ای دیگر در هفتم اسفند ماه آماده می شود.

 

وی حضور مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن را جلوه دیگری از غرور، انسجام و اتحاد ملی را در معرض دید بیگانگان قرار دادند بیان کرد: امروز با حضور خودشان مثل همیشه دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی را نا امیدتر از گذشته کردند.

 

 سخنگوی شورای اسلامی شهر دلیجان خاطرنشان کرد: حضور وحدت بخش و بی نظیر مردم دلیجان در مراسم 22 بهمن امسال را مانند همیشه موجب سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی و حرکت در مسیر شهیدان والامقام دانست.

 

انتهای پیام/

 
تگها: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن, جلوه دیگری از انسجام و اتحاد ملی را رقم زد