امروز: سه شنبه, 26 شهریور 1398
محتوای خبر

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس: تحکیم بنیان های امنیتی کشور در سایه حضور جدی مردم / راهپیمایی ۲۲ بهمن عرصه نمایش اقتدار ملی است

22 بهمن 1394 کد خبر : 988612844

عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی راهپیمایی را عرصه نمایش اقتدار ملی عنوان کرد و گفت: مردم با اتحاد و حضور خود نشان دادند علیرغم توطئه های دشمنان ذره ای عقب نشنی نکرده و پیوسته در مسیر رشد و پویایی قرار دارد.

 

حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پیام دلیجان ضمن تبریک سالروز پیروز انقلاب اسلامی گفت: حضور مردم در عرصه های مختلف به خصوص راهپیمایی 22 بهمن ماه صیانت از امنیت ملی کشور است.

 

سلیمی به اهمیت حضور مردم در راهپیمایی اظهار کرد و افزود: حضور پر رنگ جدی و معنا دار مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه می توان بنیان های امنیتی کشور را مستحکم تر از گذشته می کند.

 

وی ادامه داد: امروز مردم با حضور خودشان در راهپیمایی ضمن تجدید بیعت با آرمان های امام(ره) و شهدا این پیام را به بدخواهان ملت دادند که همواره در صحنه هستند.

 

عضو کمیسیون اظهار کرد: مردم با حضور خودشان به دشمنان نشان دادند که با یک ملت بزرگ، همدل، منسجم و متحد روبه رو هستند.

 

سلیمی راهپیمایی را عرصه نمایش اقتدار ملی عنوان کرد و گفت: مردم با اتحاد و حضور خود نشان دادند علیرغم توطئه های دشمنان ذره ای عقب نشنی نکرده و پیوسته در مسیر رشد و پویایی قرار دارد.

 

وی با اشاره به اینکه راهپیمایی 22 بهمن پیمان با امام وشهدا است افزود: مردم با حضور خودشان در راهپیمایی نشان می دهند که همواره در صحنه باقی خواهند ماند.

 

عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: فریاد شکوه ملت ایران در راهپیمایی 22بهمن به همه ی جهانیان می رسد.

انتهای پیام/