امروز: سه شنبه, 29 مرداد 1398
محتوای خبر

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن فصل درخشان عزت و اقتدار ملی را رقم زد

22 بهمن 1394 کد خبر : 988612845

فرماندار شهرستان دلیجان گفت: حضور مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن فصل درخشانی را از عزت و اقتدار ملی را رقم زد.


هادی فدایی فرماندار شهرستان دلیجان در گفتگو با خبرنگار پیام دلیجان در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن ماه ضمن تشکر از حضور پرشور مردم دلیجان در رهپیمایی 22 بهمن ماه گفت: مردم با حضور گسترده خود در راهپیمایی دوستان انقلاب اسلامی را خوشحال و دشمنان را بار دیگر نا امید کردند.

 

 


فدایی با اشاره به اینکه مشارکت مردم و رهبری در پیروزی انقلاب اسلامی نقش تعیین کننده را داشتند اظهار کرد: و امروز هم با مشارکت مردم در عرصه های مختلف شاهد پیروزهای مختلف در عرصه های مختلف بوده ایم.


وی با بیان اینکه مردم بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نقش خودشان را به خوبی اجرا کردند و در صحنه های مختلف حضور گسترده ای را داشته اند افزود: مردم با حضور خودش در عرصه های مختلف پایبندی خود را به خون شهدا و آرمان های انقلاب ثابت کردند.


 فرماندار شهرستان دلیجان بیان کرد: امسال با توجه به پیروزی ملت ایران اسلامی در برجام مردم با حضور در راهپیمایی 22 بهمن حماسه دیگری را رقم زدنند .


وی خاطرنشان کرد: مردم بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با حضور در راهپیمایی 22 بهمن اعلام کرده اند هرگز دست از نظام اسلامی نمی کشند و با مشارکت حداکثری پایبندی خود را به نظام اسلامی و آرمان های آن به نمایش می گذارند و دشمنان را نا امید می کنند .


انتهای پیام/
تگها: اخبار دلیجان, پیام دلیجان, دلیجان, حضور مردم, راهپیمایی 22 بهمن, فصل درخشان, عزت, اقتدار ملی, رقم زد, فرماندار دلیجان