امروز: چهارشنبه, 28 آذر 1397
محتوای خبر

بیانیه سپاه ناحیه دلیجان به مناسبت یوم الله نهم دی و هفته بصیرت

8 دی 1393 کد خبر : 98861295

به گزارش پیام دلیجان، روز نهم دی تجلی پیوند ناگسستنی امت با ولایت بود که با حضور میلیونی و خروشان انسان های عاشق و ولایت مدار به نمایش درآمد ، روزی که فتنه گران و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی در میان حجم عظیم امواج امت اسلامی نفسشان برید و مرگشان رقم خورد.

 

روز 9 دی 88 مردم عاشورایی ایران اسلامی بیعت خویش را با رهبر بصیر انقلاب حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی ) به اثبات رساند و با حضور آگاهانه و مقتدرانه خویش چشم فتنه را کور کردند و میخ باطل بر تابوت دشمنان نظام مقدس اسلامی کوبیدند. فتنه 88 را می توان پیچیده ترین،بزرگترین و خطرناک ترین توطئه علیه انقلاب اسلامی و نظام مردم سالاری دینی از بدو پپدایش تاکنون دانست .

 

نهم دی ماه نشانه اعتماد مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رهبری نظام بود و این در حالی است که بسیاری از خواص و نخبگان بی بصیرت ادعا می کردند که مردم اعتمادشان به نظام از دست رفته است نکته برجسته ای که رویداد تاریخی 9 دی ماه را متمایز می کند حضور میلیونی مردم آن هم در اوج فضا سازی مسموم دشمنان و فتنه گران در رسانه های خارجی و داخلی بود.

 

اینک بسیجیان و آحاد مردم بصیر و ولایتمدار شهرستان دلیجان بار دیگر در سالروز حماسه پر شکوه نهم دی بیعت مجدد و ناگسستنی خویش را با آرمان های حضرت امام خمینی (ره ) ، شهیدان والا مقام و مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) اعلام نموده و به دشمنان زبون نظام و عوامل وابسته ایشان اثبات می کنیم که این راه را با وحدت  و تبعیت  از ولایت ، تا سپردن انقلاب اسلامی  به صاحب آن ، حضرت ولی عصر (عج) فاتحانه ادامه خواهیم داد. 

 

انتهای پیام/