امروز: چهارشنبه, 28 آذر 1397
محتوای خبر

توزیع 20 هزار اصله نهال به مناسبت هفته منابع طبیعی و آبخیزداری در دلیجان

11 اسفند 1394 کد خبر : 988613144

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دلیجان گفت: به مناسبت هفته منابع طبیعی و آبخیزداری و روز درختکاری 20 هزار اصله نهال در سطح شهرستان دلیجان توزیع می شود.

 

نصرالهی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دلیجان در گفتگو با خبرنگار پیام دلیجان، با اشاره به در پیش بودن هفته منابع طبیعی گفت: از 15 تا 21 اسفند ماه به عنوان هفته منابع طبیعی نام‌گذاری شده است.

 

نصرالهی شعار امسال هفته منابع طبیعی و آبخیزداری را مدیریت جامع منابع طبیعی با مشارکت مردم عنوان کرد و افزود: در سطح شهرستان برنامه های هفته منابع طبیعی را از اول اسفند ماه شروع کردیم.

 

وی ادامه داد: هفته منابع طبیعی فرصت خوبی برای ارتقاء فرهنگ درختکاری و فرهنگ سازی در خصوص حفظ و احیاء منابع طبیعی به عنوان یکی از بزرگترین نعمات خداوند است.

 

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دلیجان ازتوزیع 20 هزار اصله نهال به مناسبت هفته منابع طبیعی و آبخیزداری در دلیجان خبر داد و گفت: نهال های شامل گونه های زبان گنجشک، افرا، نیلک، ارغوان و زیتون تلخ و ... می باشد.

 

وی سخنرانی در 20 مدارس در خصوص مباحث منابع طبیعی، دیدار با ائمه جمعه دلیجان ونراق و فرماندار، برنامه های نمادین که با کمک شهرداری دلیجان، نراق ، دانشگاه آزاد اسلامی جاسب از دیگر برنامه های پیش بینی شده است.
تگها: دلیجان, پیام دلیجان, توزیع 20 هزار اصله نهال, به مناسبت هفته منابع طبیعی, و آبخیزداری, در دلیجان