امروز: یکشنبه, 06 خرداد 1397
محتوای خبر

فرماندار دلیجان: اقتدار وعزت نظام اسلامی دستاورد شهدا است

19 اسفند 1394 کد خبر : 988613250

فرماندار دلیجان گفت: اقتدار، عزت ،امنیت و ابهت ملت و نظام اسلامی دستاورد خون پاک شهدا است.

 

به گزارش پیام دلیجان به نقل از ایرنا؛ هادی فدایی روز سه شنبه در آستانه روز بزرگداشت شهدا در دیدار با خانواده این عزیزان افزود: شهدا در خط انقلاب و ارزش های اسلامی حرکت کردند.


وی ادامه داد: اگر ایران اسلامی امروزه دارای قدرت و اقتدار است به دلیل جانفشانی های شهدا و دلیرمردیهای این عزیزان است و اگر استقامت و ایثارگری های شهدای هشت سال دفاع مقدس و انقلاب اسلامی نبود این دستاوردها حاصل نمی شد .


فدایی بیان کرد: نور شهدا هرگز خاموش شدنی نیست و مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده های معزز آنان هستند و می دانند اگر ایثارآن ها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی شد.


فرماندار دلیجان افزود: یاد و خاطره شهدا در واقع اشاعه ارزش های مقاومت و ایثار است و دلجویی و دیدار با خانواده های این عزیزان ، ادای دین مسئولان نظام به ارزشهای انقلاب است.


وی با تقدیر از صبر و بردباری خانواده شهدا گفت: هر یک از اعضای خانواده شهدا سرمایه های ارزشمند نظام و نمونه بارز ایثار هستند و خدمت به آنان و دیدار با آنها افتخاری بزرگ است.


فرمانداردلیجان همراه با برخی از مسئولان محلی با دو خانواده شهید دلیجان دیدار به یاد این دو شهید هشت سال دفاع مقدس دو نهال مثمر در حیات منزل خانواده این عزیزان کاشت.


شهید محمد رسولی متولد 1341در سال 1361در فکه و ابوالفضل صادقی متولد سال 46 متولد و در سال 65 در مهران به شهادت رسید.


شهرستان دلیجان از توابع استان مرکزی با 45 هزار نفر 185 شهید تقدیم اسلام کرده است.

 

 

انتهای پیام /تگها: دلیجان, فرماندار دلیجان, اقتدار وعزت نظام اسلامی, دستاورد شهدا, است, پیام دلیجان, اخبار دلیجان