امروز: جمعه, 03 خرداد 1398
محتوای خبر

تا پایان دور اول سفرهای نوروزی صورت گرفت؛ اسکان شش هزار مسافر نوروزی درمراکز اقامتی آموزش و پرورش دلیجان

5 فروردین 1395 کد خبر : 988613409

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دلیجان گفت: با پایان یافتن دور اول سفرهای نوروزی، بیش از شش هزار نفر روز مسافر نوروزی شامل مسافران فرهنگی، کارکنان دولت و مشاغل آزاد در شهرستان دلیجان اسکان داده شدند.

 

حجت اله فدایی ، مدیر آموزش و پرورش شهرستان دلیجان در گفتگو با پیام دلیجان، با اعلام این خبر گفت: با گذشت هفت روز از آغاز طرح اسکان مسافران نوروزی در آموزش و پرورش دلیجان، بیش از شش هزار نفر روز مسافر در کلاسهای تجهیز شده اسکان داده شدند.

 

فدایی اظهار کرد: فعالیت ستاد اسکان فرهنگیان از روز پنج شنبه 27 اسفند ماه سال 94 آغاز شد و تا پایان روز چهارشنبه چهارم فروردین ماه 95 بیش از شش هزار نفر روز مسافر در مدارس شهرستان دلیجان اسکان یافتند.

 

وی ادامه داد: از میان این مسافران بیش از چهار هزار و 400 نفر روز مسافر فرهنگی، بیش از یک هزار 300 نفر روز کارکنان دولت و بیش از 350 نفر روز از مشاغل آزاد اسکان شدند.

 

فدایی اضافه کرد: در نوروز امسال 130 کلاس در 12 آموزشگاه در شهر دلیجان و 7 کلاس در شهر نراق برای اسکان مسافران فرهنگی و غیرفرهنگی تجهیز و آماده سازی شده است.

 

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دلیجان بیان کرد: طرح اسکان مسافران نوروزی در آموزش و پرورش شهرستان دلیجان همزمان با سراسر کشور از روز پنج شنبه 27 اسفند ماه سال 94 آغاز و تا روز 12 فروردین ماه 95 ادامه خواهد داشت و مسافران محترم می توانند با مراجعه به ستاد اسکان واقع در مدیریت آموزش و پرورش و شماره تلفن 44234023  از خدمات این ستاد استفاده کنند.

 

انتهای پیام/

 
تگها: مسافران نوروزی, در دلیجان, اسکان مسافران نوروزی در دلیجان, آموزش و پرورش دلیجان