امروز: چهارشنبه, 03 بهمن 1397
محتوای خبر

تحکیم پایه های اقتصاد کشور با تشویق سرمایه گذاران در مسیر اقتصاد مقاومتی

10 فروردین 1395 کد خبر : 988613483

فرماندار شهرستان دلیجان گفت: مردم و مسوولان با حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی می توانند پایه های اقتصادی کشور را مستحکم تر کنند.

                  

هادی فدایی، فرماندار شهرستان دلیجان در گفتگو با خبرنگار پیام دلیجان، با اشاره به نامگذاری سال ۹۵ تحت عنوان «اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل» از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی، گفت: برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید با برنامه ریزی پیش بریم.

 

 

 

فدایی با تاکید بر اینکه همه آحاد جامعه باید در راستای تحقق و اجرای شعار سال بکوشند، افزود: در این راستا همه باید با همدلی و همزبانی بحث عمل در مورد اقتصاد مقاومتی را اجرایی کنیم.

 

 

وی با بیان اینکه ظرفیت های خوبی را در کشور در بخشهای مختلف داریم ادامه داد: تکیه بر حمایت از تولید داخلی و اتکا به توان و ظرفیت تولید در داخل کشور، در راستای تحقق موضوع اقتصاد مقاومتی نقش مهمی ایفا می کند.

 

 

فرماندار دلیجان ادامه داد: سوق دادن سرمایه گذاران به سمت اقتصاد داخل و تولید و فروش محصولات در بازارهای داخلی و بین المللی می تواند موجب استحکام پایه های اقتصاد در کشور باشد.

 

 

وی با اشاره به اینکه دولت برنامه های خوبی را برای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی تاکنون داشته است ادامه داد: در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در شهرستان در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری توجه ویژه ای را به ایجاد اشتغال های پایدار و تولیدات شهرستان داشته ایم و اقدامات خوبی هم در این راستا صورت گرفته است تا بتوانیم با استفاده از ظرفیت های شهرستان در جهت عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی گام برداریم. 

 

انتهای پیام/
تگها: حرکت, در مسیر, اقتصاد مقاومتی, پایه های اقتصاد, را مقاوم تر, می کند, دلیجان, پیام دلیجان