امروز: چهارشنبه, 09 بهمن 1398
محتوای خبر

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس: جوانان هلال‌ احمر سفیران فرهنگ و آداب و رسوم هر منقطه از کشور هستند

14 فروردین 1395 کد خبر : 988613512

نماینده مردم شهرهای محلات و دلیجان در مجلس با اشاره به نقش برجسته جوانان هلال احمر در عرصه امداد و نجات، فرهنگ و اطلاع‌رسانی گفت: جوانان هلال‌ احمر سفیران فرهنگ و آداب و رسوم هر نقطه از اقلیم کشور هستند.

 

به گزارش پیام دلیجان، علیرضا سلیمی صبح امروز از پایگاه‌ها و پست‌های طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی شهرستان‌های محلات و دلیجان بازدید و از نزدیک در روند خدمات ارائه شده به مسافرین نوروزی قرار گرفت.

 

وی پس از بازدید در جمع امدادگران پایگاه امداد و نجات حاجی‌آباد شهرستان محلات گفت: باید از زحمات بی‌وقفه شما در عرصه امداد و نجات، فرهنگ و اطلاع‌رسانی کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم، چرا که شاهد تلاش‌های همه‌جانبه در استان مرکزی و شهرستان‌های محلات و دلیجان هستم.

 

نماینده مردم شهرهای محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش برجسته جوانان در معرفی آداب و رسوم هر نقطه از اقلیم کشور آنان را سفیران فرهنگ و آداب و رسوم خواند و خواستار توجه ویژه مسئولان به خواسته‌های جوانان در ارائه خدمات مطلوب به مسافرین نوروزی شد.

منبع فارس

انتهای پیام/

 
تگها: نماینده مردم محلات و دلیجان, در مجلس, جوانان هلال‌ احمر, سفیران فرهنگ, آداب و رسوم, هر منقطه, کشور, هستند, پیام دلیجان