امروز: چهارشنبه, 03 بهمن 1397
محتوای خبر

بیش از دو هزار بوته گل در در دلیجان کاشته می شود

23 فروردین 1395 کد خبر : 988613665

مسئول فضای سبز شهرداری دلیجان گفت: بیش از دو هزار بوته گل به مناسبت سال جدید تا اواسط اردیبهشت ماه در بوستانها و معابر و خیابانهای این شهر کاشته می شود.

 

جواد آقا خانی مسئول فضای سبز شهرداری دلیجان در گفتگو با خبرنگار پیام دلیجان گفت: این بوته ها با هدف زیبا سازی شهر دلیجان  کاشته می شود.

 

آقاخانی اظهار کرد: شهرداری دلیجان با هدف ایجاد محیط شهری مناسب و آرام و ایجاد نشاط و سرزندگی در بین شهروندان، هرساله اقدام به کاشت انواع گل فصلی و دایمی از جمله  اطلسی ، شمعدانی ، بنفشه ، جعفری ، ناز ، رعنا ، میمون ، مارگریت ، همیشه بهار و غیره  در پارک ها و میادین سطح شهر می کند.

 

وی ادامه داد: شهرداري دلیجان تمهيدات ويژه‌اي را در هر دو حوزه فضاي سبز درختي، زينتي و اجراي گلکاري‌هاي گسترده در برنامه‌هاي فضاي سبز سال 95 مد نظر قرار داده است.

 

مسئول فضای سبز شهرداری دلیجان گفت: در اين راستا، استفاده از گونه‌هاي ماندگار و متناسب با اقليم دلیجان، مديريت منابع آبي اين حوزه و اجراي نظارت هاي مستمر ضروري است.

 

آقا خانی همچنين از همراهي و استقبال خوب شهروندان دلیجان كه خود اقدام به كاشت و آبیاری گونه هاي گياهي در بخشي از باغچه هاي حاشيه  شهر تقدیر کرد.

انتهای پیام/

 
تگها: بیش از دو هزار, بوته گل, در در دلیجان, کاشته می شود, پیام دلیجان