امروز: پنج شنبه, 04 بهمن 1397
محتوای خبر

مدیرکل راه وشهرسازی استان مرکزی خبر داد: 35 نقاط حادثه خیز استان مرکزی آشکار سازی شدند

30 فروردین 1395 کد خبر : 988613783

مدیرکل راه وشهرسازی استان مرکزی گفت: در سال های اخیر 35 نقطه حادثه خیز استان به طور کامل مرتفع و آشکارسازی شده اند.

 

نصراله نژاد مدیرکل راه وشهرسازی استان مرکزی در گفتگو با خبرنگار پیام دلیجان گفت: از 62 نقطه و مقطع که به عنوان نقاط حادثه خیز استان مرکزی شناسایی شده بود در سال اخیر 35 نقطه به طور کامل مرتفع و بقیه نقاط آشکارسازی شده است.

 

نصرالله نژاد اظهار کرد: رفع کامل مابقی نقاط حادثه خیز استان متناسب با بودجه های تخصیصی توسط این اداره کل در دست برنامه ریزی و اقدام است.

 

وی ادامه داد: همچنین سال گذشته با هدف کاهش احتمال تعداد تلفات در سوانح منجر به واژگونی خودرو بیش از دو هزار کیلومتر عملیات شانه سازی در محورهای استان اجرا شده است.

 

مدیرکل راه وشهرسازی با اشاره به آمار سوانح رانندگی اخیر استان مرکزی گفت: با تلاشهای بی دریغ تمامی زحتمکشان حوزه راه و راهداری استان، آمار سالیانه سوانح و تلفات جاده ای در مقایسه با سالهای قبل روند نزولی داشته است.

 

وی با بیان اینکه حفظ جان حتی یک مسافر نیز بسیار با اهمیت است ادامه داد: در این راستا در سال جاری نیز با ارتقاء شاخصهای راهداری نظیر تکمیل روشنایی، لکه گیری، اصلاح شیب و سایر مولفه های راهداری می کوشیم  در راستای بهره مندی از راههای ایمن تر در سراسر نقاط استان مرکزی قدم برداریم

انتهای پیام/
تگها: دلیجان, مدیرکل راه وشهرسازی, استان مرکزی, خبر داد:, 35, نقاط حادثه خیز, استان مرکزی, آشکار سازی, شدند, پیام دلیجان