امروز: جمعه, 02 فروردین 1398
محتوای خبر

از ابتدای سال 94 ؛ تمامی اموات شهرستان در دلیجان در بهشت رضوان دفن شده اند

6 اردیبهشت 1395 کد خبر : 988613857

فرماندار شهرستان دلیجان گفت: از ابتدای سال 94 تمامی اموات شهرستان  دلیجان در بهشت رضوان دفن شده اند.

 

به دنبال انتشار فیلمی در فضای مجازی در خصوص بی حرمتی به مراسم خاکسپاری  2 شهید مدافع حرم در شهرستان دلیجان، پیگیر این موضوع با مسئولین شهرستان دلیجان شدیم.

 

هادی فدایی فرماندار شهرستان دلیجان در گفتگو با خبرنگار پیام دلیجان گفت: با توجه به تكمیل ظرفیت آرامستان و گلزار شهدای قدیم دلیجان ایجاد مکان جدید به عنوان آرامستان دلیجان در دستور کار شهرداری قرار گرفت.

 

فدایی اظهار کرد: بر این اساس  جلساتی که با حضور امام جمعه، اعضای شورای اسلامی و شهردار و سایر مسئولین گرفته شده قرار شده بود از ابتدای سال 94 تمامی اموات در آرامستان جدید دلیجان که تحت عنوان بهشت رضوان نام گذاری شده است به خاک سپرده شودند.

 

وی ادامه داد: البته در بهشت رضوان دلیجان قطعه ای هم در اختیار بنیاد شهید قرار گرفت تا شهدای جدید در این مکان به خاک سپرده شودند.

 

فرماندار دلیجان اظهار کرد: قطعه اختصاصی آماده شده  با هشتاد قبر پیش ساخته، اجرای جدول گذاری و به مساحتی بیش از 1500 متر مربع به اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دلیجان  اختصاص یافت.

 

فدایی با بیان اینکه تمام زیر ساخت های مورد نیاز برای بهشت رضوان توسط شهرداری دلیجان آماده شده است ادامه داد: شهرداری دلیجان برای آماده کردن زیرساخت ها و احداث مکان های مورد نیز تا کنون بیش از چهار میلیار تومان هزینه کرده است.

 

وی با بیان اینکه زیر ساخت های مورد نیاز در بهشت رضوان دلیجان آماده شده است بیان کرد: ساخت غسالخانه، مکان اقامه نماز، جدول گذاری، کاشت نهال، آب و برق رسانی و ... انجام شده است.

 

فرماندار شهرستان دلیجان خاطرنشان کرد: از ابتدای سال 94 تمامی اموات شهرستان در دلیجان در بهشت رضوان دفن شده اند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/