امروز: شنبه, 27 بهمن 1397
محتوای خبر

حجت‌الاسلام سلیمی : وزن اصولگرایان در مجلس سنگین‌تر است / طیف مستقلین می‌تواند تاثیرگذار باشند

21 اردیبهشت 1395 کد خبر : 988614051

عضو کمیسیون مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزن اصولگرایان در مجلس سنگین‌تر است، گفت: طیف مستقلین می‌تواند تاثیرگذار باشند.

 

به گزارش پیام دلیجان؛ حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم ، با اشاره به وضعیت اصولگرایان و اصلاح‌طلبان در مجلس دهم اظهار داشت: به نظر من اصلاح‌طلبان و اصولگرایان در مجلس دهم هم وزن هستند هر چند اصولگرایان قدری جلوتر بوده و وزنشان سنگین‌تر است.

 

وی با بیان اینکه عمدتا طیف مستقلین می‌توانند در این برهه نقش‌‌آفرین بوده و در انتخابات هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در دوره دهم تاثیرگذار باشند، اضافه کرد: هر‌ کدام از دو طیف اصلاح‌طلب و اصولگرا که در جذب این طیف مستقلین بتواند موفق تر عمل کند به طور قطع می‌تواند موفق‌تر و وزن سیاسی خود را در مجلس افزایش دهد.

 

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در حال حاضر دو گزینه "لاریجانی" و "عارف" برای ریاست مجلس مطرح هستند، بیان کرد: بستگی به وزن سیاسی جریان سیاسی اصلاح‌طلب و اصولگرا دارد و هرکدام از این دو طیف که بتواند موفق‌تر در جذب مستقلین عمل کند، می‌تواند در انتخاب ریاست مجلس نیز نقش‌آفرین باشد.

 

انتهای پیام/