امروز: پنج شنبه, 06 اردیبهشت 1397
محتوای خبر

سپاه در تمامی عرصه ها همچون ستاره ای پرفروغ می درخشد

1 اردیبهشت 1393 کد خبر : 9886142

 به گزارش پیام دلیجان به نقل از ایرنا دراین بیانیه آمده است، این نیروی الهی پس از حماسه آفرینی در هشت سال جنگ تحمیلی با همان شور انقلابی، مخلصانه در عرصه سازندگی، عمران و آبادانی کشور و در سنگر علم و فراگیری تکنولوژی و فناوری نوین جهانی همواره درخشیده است.

بیانیه افزوده است، سپاه در جنگ خاموش و نرم دشمن نیز همچون سدی محکم و پولادین در کورکردن چشم های فتنه روباه صفتان ایستاده و این توان مقتدرانه فرزندان روح الله خاری در چشم مستکبرین و ایادی مزدورشان است که تمامی نقشه هایشان را نقش برآب می بینند.

بیانیه ادامه داده است: با شکوفایی انقلاب اسلامی و به بار نشستن درخت تنومند نهضت امام خمینی (ره) و با همراهی ملت شریف ایران که از ظلم و ستم طاغوت به ستوه آمده بودند، نهال نو ثمری به فرمان معمار کبیر انقلاب غرس شد تا پاسداری از آرمان های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی را بر عهده بگیرد.

بیانیه اضافه کرده است: این رسالت خطیر را سپاه پاسداران با مجاهدت فرزندان رشید و جان بر کف ایران زمین در هشت سال دفاع مقدس، آنچنان با صلابت به سرانجام رساند که مورد تحسین روح خدا قرارگرفت و در وصف آن فرمود: ˈاگر سپاه نبود کشور نبودˈ و در جایی دیگر خود آرزوی پوشیدن لباس سبز سپاه را نموده و می فرماید: ˈای کاش من هم یک پاسدار بودم.ˈ

بیانیه خاطرنشان کرده است: سپاه پاسداران در حقیقت مولود عزیز نهضتی است که از عاشورای حسینی آغاز شد و در 15 خرداد 42 متجلی گردید و در بهمن 57 به رهبری امام خمینی (ره) به بار نشست.

در بخش دیگری از بیانیه سپاه ناحیه دلیجان آمده است: دشمنان تاب دیدن شکوفایی و سرافرازی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به هیچ وجه ندارند و درصدد ضربه زدن به انقلاب اسلامی و پاسداران آن از هر طریق و هر روش ممکن هستند.

بیانیه افزوده است: امروز نیز در سایه رهنمودها و هدایت های مقام معظم رهبری؛ درخت تنومند انقلاب اسلامی، پربارتر و در برابر هجوم و تهدیدات دشمنان اسلام مقاوم تر گشته است.

ناحیه مقاومت بسیج دلیجان در این بیانیه با تبریک سی و پنجمین سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پیشگاه ولی امر مسلمین امام خامنه ای، ملت قدرشناس ایران و همچنین همکاران دلسوز و خدوم در کل سپاه، بار دیگر وفاداری خود را نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام داشته است.

بیانیه اضافه کرده است: رزمندگان این سپاه با تجدید میثاق با آرمان های والای امام خمینی (ره) و همرزمان شهیدشان، آماده جانفشانی، فداکاری و خدمت در هر نقطه از سرزمین عزیزمان ایران به زعامت مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) می باشند.