امروز: چهارشنبه, 24 مهر 1398
محتوای خبر

نمایشگاه قرآن و عترت در دلیجان گشایش یافت

26 خرداد 1395 کد خبر : 988614460

نمایشگاه بزرگ قرآن کریم و عترت همزمان با ماه مبارک رمضان در محل نگارخانه موعود عج اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دلیجان گشایش یافت.

 

حمید صادقی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلیجان در گفتگو با خبرنگار پیام دلیجان گفت: این نمایشگاه به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، موسسه قران و عترت ثقلین دلیجان و انجمنهای خوشنویسی، تجسمی و نجوم دلیجان راه اندازی شده است.

 

 

صادقی اظهار کرد: این نمایشگاه شامل بخشهای کتاب و نرم افزار قرانی، محصولات فرهنگی و مذهبی، آثار خوشنویسی ایات قران کریم، آثار تجسمی و عکس، و معرفی حافظان قران کریم، غرفه پاسخگویی به شبهات دینی و نشست قرانی و نقاشی کودکان است. 

 

وی تاکید کرد: این نمایشگاه محل تعامل، تبادل و همفکری بین موسسات و نهادهایی است که در حوزه قرآن فعالیت و تلاش می کنند و محلی برای استفاده از فعالیت های قرآنی است که امیدواریم مردم دلیجان از معنویت این فضا بهره ببرند.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلیجان با اشاره به اینکه ماه مبارک رمضان ماه قرآن است افزود: امسال با همدلی حاکم بر جامعه بهترین مناسبت و موقعیت برای برگزاری این رویداد بزرگ قرآنی و فرهنگی است.

 

صادقی خاطرنشان کرد: نمایشگاه قرآن کریم و عترت از امروز تا اول تیر در محل نگارخانه موعود عج اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دلیجان صبح ها از ساعت 9 الی 12 و عصرها از ساعت 17 الی 22 برای بازدید عموم برپاست.

انتهای پیام/
تگها: دلیجان, نمایشگاه قرآن و عترت, در دلیجان, گشایش یافت, پیام دلیجان