امروز: یکشنبه, 30 اردیبهشت 1397
محتوای خبر

امام جمعه دلیجان:شهید بهشتی قربانی استکبار جهانی شد

4 تیر 1395 کد خبر : 988614542

امام جمعه دلیجان با اشاره به سالروز شهادت دکتر شهید بهشتی و ۷۲ تن از یارانش گفت: شهید بهشتی قربانی استکبار جهانی شد و همه گرفتاری‌های بشر از استکبار منشأ می‌گیرد.

 

به گزارش پیام دلیجان، حجت الااسلام محمد تقی کرامتی امام جمعه دلیجان در خطبه های این هفته نماز جمعه دلیجان به شبهای قدر که در پیش است اشاره کرد و گفت: امشب اولین شب  از شبهای قدر است که از مهمترین مناسبت سال و عمر انسان به حساب می آید.

 

 

 

کرامتی در ادامه به ویژگیهای شب قدر پرداخت و اظهار کرد: شب قدر بسیار مبارک، پر برکت، بسیار بزرگ و با عظمت و شب تقدیر و تنظیم و اندازه گیری است.

 

وی با اشاره به اینکه همه باید از شب های قدر نهایت استفاده را ببریم ادامه داد: از خداوند بخواهیم که توفیق درک این شبها را به ما بدهد.

 

امام جمعه دلیجان با اشاره به فرا رسیدن ایام شهادت حضرت علی(ع)، اظهار کرد: حضرت علی(ع) دارای شخصیت بسیار والایی هستند و در مکتب اسلام و در مظهر پیامبر اکرم(ص) پرورش یافته‌اند و در عبادت، شجاعت و تمام صفات پسندیده الگوی تمام مسلمانان جهان هستند.

 

وی با اشاره به سالروز شهادت دکتر شهید بهشتی و ۷۲ تن از یارانش گفت: شهید بهشتی قربانی استکبار جهانی شد و همه گرفتاری‌های بشر از استکبار منشأ می‌گیرد.

 

کرامتی ایستادگی در برابر استکبار جهانی و منافقین داخلی را از دلایل به شهادت رساندن دکتر بهشتی دانست و بیان کرد:‌ ایشان با قاطعیت در برابر استکبار جهانی ایستادگی کردند.

 

امام جمعه دلیجان به فرمایشات رهبرانقلاب در مورد فتنه در دیدار رئیس‌جمهور و اعضای هیأت دولت هم اشاره ای کرد و گفت: در شرایط فتنه که تشخیص حق و باطل برای مردم بسیار مشکل می‌شود، باید به‌گونه‌ای عمل کرد که هیچ بهره‌ای به نفع فتنه ایجاد نشود.

 

کرامتی به آزاد سازی فلوجه در ۲۸ خرداد اشار کرد و خاطرنشان کرد: ان شاالله با این پیروزی نابودی کامل داعش و تکفیریهای دیگر به امید خدا در پیش است.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/
تگها: نمازجمعه دلیجان, نماز جمعه, در دليجان, کرامتی